Ariana Grande w kampanii Givenchy jesień-zima 2019/20

Z wielką ekscytacją dom mody Givenchy prezentuje nową twarz marki - silną, niezależną kobietę o orzeźwiającym charakterze i stylu, wszechstronnie utalentowaną Arianę Grande. Piosenkarka swoim wizerunkiem promuje kolekcję Givenchy jesień-zima 2019/20.


Współczesna muza i głos pokolenia, Ariana stała się jedną z najbardziej wpływowych kobiet w dzisiejszej popkulturze. Wielokrotnie nagradzana Grammy, autorka tekstów i piosenkarka, w naturalny sposób uosabia ducha kobiety Givenchy.

"Jestem dumna z tego, że jestem nową twarzą Givenchy. To dom mody, który podziwiałam od zawsze. Teraz bycie częścią tej rodziny jest wielkim zaszczytem. Uwielbiam te ubrania, pewność siebie i radość, jaką przynosi ludziom, którzy je noszą. Odzież jest nie tylko ponadczasowa i piękna, ale z dumą współpracuję z marką, która sprawia, że ludzie czują się sławni za to,kim są, i nie przepraszają za to kim chcą być."

Ariana Grande w kampanii Givenchy pozowała przed obiektywem fotografa Craiga McDeana zgodnie z tradycją portretów preferowanych przez Huberta de Givenchy, który nazwał styl "The Givenchy sitting". Gwiazda na fotografiach prezentuje kluczowe elementy kolekcji jesień-zima 2019/20 w tym plisowaną, kwiecistą sukienkę, wyszukane dopasowane zestawy i wieczorowe propozycje.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności