Armani Exchange Holiday 2012 - kampania "Winter WonderLuxe"

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Coraz więcej świątecznych kampanii prezentują światowe domy mody. Tym razem przyszła pora na Armani Exchange Holiday 2012.


W kampanii marki wzięli udział: piękna modelka Barbara Palvin, Steven Chevrin i Cesar Casier, którzy stanęli przed obiektywem Matthew Scrivensa. Barbara Palvin prezentuje czerwoną, pikowaną kurtkę oraz lśniące legginsy wraz z grubym swetrem o szerokim kołnierzu, uzupełnieniem look`u jest biała czapka, która kontrastuje z delikatną urodą dziewczyny. Druga stylizacja bazuje na koronkowej sukience wraz z futrzaną czapką. Barbara prezentuje się niczym współczesna wersja Królewny Śnieżki! Główną rolę tła fotografii, jak również scenerię filmu nagranego na potrzeby kampanii ogrywają płatki śniegu, które są dosłownie wszędzie, idealnie komponują się ze stylizacją sesji, za która odpowiedzialna była Kate Young.


Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności