Backflip do sukcesu

Cztery kółka i kawałek deski. Tysiące ewolucji, trików i sztuczek. Czy pasja do deskorolki może przerodzić się w biznes? Owszem, może i to świetnie prosperujący. W najnowszym filmie reklamowym IdeaBanku przekonuje o tym Adam Chrabąszcz, założyciel firmy Seventyone.


Pasja to coś, co nakręca do życia. To także źródło siły napędowej do działania oraz pozytywnej energii.  Coraz więcej młodych, kreatywnych ludzi otwarcie przyznaje, że chce zarabiać na tym, co w większości jest treścią ich życia. To także skłania ich do rezygnacji z pracy na etacie i założenia własnej działalności, a pomysły, nawet te nietypowe, przekuwają w zwycięstwo. Czy biznes oparty na pasji i zaangażowaniu to przepis na sukces?

Niszowy mogłoby się zdawać temat deskorolki stał się tematem przewodnim firmy Seventyone, którą założył w 2010 roku Adam Chrabąszcz. Produkuje ręcznie deski z najwyższej klasy materiałów, zatrudnia testerów z całego świata i finalnie wprowadza na rynek produkty najlepszej jakości rozpoznawalne na całym świecie.

W najnowszym filmie IdeaBanku wyprodukowanym w ramach programu Duma Przedsiębiorcy udowadnia, że pasja połączona z dobrym biznes planem mogą przerodzić się w sukces.

Więcej spotów IdeaBanku można zobaczyć na kanale http://www.youtube.com/user/IdeaBankTV

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności