Balmain - kolekcja damska wiosna-lato 2015

W swojej wiosenno-letniej kolekcji na sezon 2015, Olivier Rousteing zaprezentował mocne kontrasty i graficzne motywy. Balmain to jeden z największych francuskich domów mody, 28-letni projektant czując na swych barkach ogromna odpowiedzialność i presję stara się sprostać oczekiwania swoich klientek.


W kolekcji zainspirowanej latami 90. znajdziemy wiec, elegancję na najwyższym poziomie odzwierciedlającą się w idealnie skrojonych kombinezonach, kostiumach, powłóczystych sukniach i garniturach. Obok szyku i elegancji marka poleca również nowoczesny minimalizm, kamizelki o geometrycznym kroju wykończone na brzegach czarnymi lamówkami, krótkie żakiety z podwójnymi kołnierzami, topy przypominające sportowe biustonosze, marynarki z wycięciami na biodrach oraz kolorystyka w postaci mocnych kontrastów - czerni i bieli, żółci i czerni czy tez szafiru, czerwieni, żółci.

Lat 90. odnajdziemy w kratach i pasach z materiału umieszczonych na transparentnych tkaninach, które dają efekt klatek, szerokich pasków. Nie zabrakło również typowych dla Balmain sylwetek, w których dominują mocno podkreślona talia i szerokie ramiona.

W świecie Oliviera Rousteinga nie ma czegoś takiego jak zły gust, a kicz to wartość najwyższa. Patrząc na całość kolekcji wyłania się nam obraz drapieżnej kobiety, pełnej seksapilu i pewności siebie.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności