Barwna kampania Missoni wiosna-lato 2018

Dom mody Missoni do najnowszej kampanii wiosna-lato 2018 zaprosił gwiazdę mediów społecznościowych - Kendall Jenner i szwedzkiego modela Filipa Roséen, który promuje męskie projekty. Kampania powstała na pustyni White Sands w Nowym Meksyku, a surową, naturalną scenerię ożywiła feeria tęczowych barw znajdujących się na projektach kolekcji.


Amerykańska modelka ubrana została w charakterystyczne dla Missoni bajecznie kolorowe dzianiny, długie sukienki i pastelowe komplety uzupełnione wspaniałymi kapeluszami z obszernym rondem czy transparente sandałki. Filip prezentuje kolorowe swetry, pasiaste koszule i kolorowe spodnie. Wirujące na wietrze patchworkowe materiały są dziełem amerykańskiej artystki Rachel Hayes.

Fotografie wykonała tak jak w przypadku kampanii jesien-zima 2017/18 z udzialem Gigi Hadid, fotografka Harley Weir. Za stylizacje odpowiedzialna była z kolei stylistka Vanessa Reid.

Warto przypomnieć iż pokaz Missoni na wiosnę i lato 2018 był niezwykle ważny dla tego włoskiego domu mody. Angela Missoni obchodziła bowiem 20-lecie jako dyrektor kreatywna, a sama marka świętowała 65-lecie. Ostatni pokaz Missoni był również pierwszym, który prezentował damską i męska modę jednocześnie.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności