Barwna kampania Missoni wiosna-lato 2018

Dom mody Missoni do najnowszej kampanii wiosna-lato 2018 zaprosił gwiazdę mediów społecznościowych - Kendall Jenner i szwedzkiego modela Filipa Roséen, który promuje męskie projekty. Kampania powstała na pustyni White Sands w Nowym Meksyku, a surową, naturalną scenerię ożywiła feeria tęczowych barw znajdujących się na projektach kolekcji.


Amerykańska modelka ubrana została w charakterystyczne dla Missoni bajecznie kolorowe dzianiny, długie sukienki i pastelowe komplety uzupełnione wspaniałymi kapeluszami z obszernym rondem czy transparente sandałki. Filip prezentuje kolorowe swetry, pasiaste koszule i kolorowe spodnie. Wirujące na wietrze patchworkowe materiały są dziełem amerykańskiej artystki Rachel Hayes.

Fotografie wykonała tak jak w przypadku kampanii jesien-zima 2017/18 z udzialem Gigi Hadid, fotografka Harley Weir. Za stylizacje odpowiedzialna była z kolei stylistka Vanessa Reid.

Warto przypomnieć iż pokaz Missoni na wiosnę i lato 2018 był niezwykle ważny dla tego włoskiego domu mody. Angela Missoni obchodziła bowiem 20-lecie jako dyrektor kreatywna, a sama marka świętowała 65-lecie. Ostatni pokaz Missoni był również pierwszym, który prezentował damską i męska modę jednocześnie.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto