Bleu de CHANEL Eau de Parfum - nowy film promujący ponadczasowy zapach

Dom mody CHANEL prezentuje nowy film promujący ponadczasowy zapach męski Bleu de CHANEL Eau de Parfum. Autorem filmu jest amerykański reżyser filmowy i scenarzysta, James Gray, który przejął stery po słynnym reżyserze i producencie filmowym Martinie Scorsese, współpracującym z marką CHANEL przy kampanii wprowadzonej w 2010 roku wody toaletowej Bleu de CHANEL. Twarzą zapachu w obu przypadkach został francuski aktor Gaspard Ulliel. W roku 2010, zapach Bleu de CHANEL opowiedział nam historię człowieka, który postanowił uwolnić się od wszystkich ograniczeń. Pięć lat później, ten sam bohater, słynny aktor, ścigany przez swoich fanów, rozdarty jest pomiędzy byciem gwiazdą i pragnieniem spokoju.


"Chciałem poruszyć kwestię tego własnie szaleństwa, nieodłącznego  w świecie filmu." - wyjaśnia James Gray. "W świecie filmu, w którym możemy prowadzić zarówno wygodne, jak i skomplikowane życie. W pewnym sensie jest to istny zawrót głowy, do którego jedni podchodzą z uśmiechem natomiast inni z wielkim zniecierpliwieniem." - dodaje reżyser.

W 2015 roku Bleu de CHANEL Eau de Parfum, nowy członka rodziny Bleu de CHANEL, który jest wierny kwintesencji pierwowzoru, opowiada historię mężczyzny, który decyduje się uciec od presji, by w końcu znaleźć się sam. Prowadzony przez głos wewnętrzny, który podpowiada mu: "Na zawsze stajesz się tym kim jesteś."

Film został nakręcony w nocy w Los Angeles. W tle słyszymy słynny utwór "All Along The Watchtower" napisany i skomponowany przez Boba Dylana w interpretowany przez Jimiego Hendrixa.

Kampania jest idealnym odzwierciedleniem Bleu de CHANEL Eau de Parfum, zapachu wolności. To ponadczasowa aromatyczno-drzewna kompozycja, którą wyróżnia elegancka świeżość oraz zmysłowość.

Do stworzenia niepowtarzalnych zapachów CHANEL oprócz stylu i elegancji francuskiego domu mody wykorzystuje się najlepsze surowce pochodzenia naturalnego i syntetycznego, które są priorytetem i wyróżniają zapachy CHANEL zarówno damskie, jak i męskie tworząc unikalny szlak olfactoryczny.
Własnie tymi wartościami kierowano się przy tworzeniu wody toaletowej Bleu de CHANEL, która wyróżnia się szlachetną świeżością kalabryjskiej owoców cytrusowych i mięty. To istny szturm na zmysły. Zapach nabiera mocy w akordzie drzewnym. W jego centrum znajduje się cedr emanujący suchą elegancją i wstrzemięźliwym ciepłem wzbogacony podmuchem wetiweru.
Bursztyn, jak aksamit połączony z nutami drzewnymi, które wydają się przeważać nad aromatyczną świeżością  nadają kompozycji czar i moc wykraczania poza granice podziałów. Drzewa pomarańczowe i cytrynowe, które zniewalają zapachem kwiatów w akompaniamencie niebieskości nieba i morza z domieszką haitańskiego wetiweru. Standardowym nutom towarzyszy wanilia oraz wenezuelski bob Tonka.

Zapach Bleu de CHANEL Eau de Parfum opowiada historię mężczyzny, który narodził się przez zapach. Jak stał się bohaterem dzięki zapachowi, i pozwolił mu wyruszyć na podbój świata…Mężczyzna, który ją nosi, gotowy jest działać, ryzykować i przede wszystkim być wolnym. Nieokiełznana, przenikliwa i utrzymująca świeżość, przemawia do wyzwolenie człowieka.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności