Boss Bottled Infinite - wyraź swoje wewnętrzne ja i połącz się z naturą

Co to znaczy "być mężczyzną" w 2019 roku? We współczesnym świecie nieustannie kwestionuje się stereotypowe kody przypisywane określonej płci. Prawda jest taka, że nie ma już jednej definicji męskości. Dla Współczesnego Mężczyzny bycie mężczyzną oznacza osiąganie sukcesu i samospełnienia na drodze kariery, w życiu rodzinnym i towarzyskim, a także bycie partnerem, ojcem, przyjacielem i kolegą z pracy. Aby skutecznie manewrować między tymi wszystkimi rolami, współczesny mężczyzna poszukuje równowagi, autentycznej ekspresji i więzi ze swoją naturą. Marka Boss Parfums, zainspirowana tym dążeniem, prezentuje nową wodę perfumowaną Boss Bottled Infinite. Chris Hemsworth – globalny ambasador zapachu, uosabia nowe oblicze współczesnego mężczyzny, reprezentując wartości Boss Bottled, takie jak: uczciwość i autentyczność.


"Bardzo podobała mi się praca nad nową kampanią reklamową Boss Bottled Infinite. Mocno skoncentrowano się w niej na ucieczce od chaosu życia w mieście i ponownym połączeniu z naturą, co jest niezmiennym celem w moim własnym życiu! Jestem bardzo wdzięczny całemu zespołowi marki Boss oraz reżyserowi za to kreatywne przedsięwzięcie i mam nadzieję, że wszystkim spodoba się ono tak samo, jak mnie" - Chris Hemsworth.


Nowy zapach Boss Bottled Infinite

Kompozycja otwiera się odświeżającą, musującą nutą głowy z mandarynką i jabłkiem, przyprawionymi szczyptą cynamonu i szałwii. W męskiej nucie serca jednoczą się ciepłe, aromatyczne nuty paczuli, rozmarynu i lawendy. Bogate drewno drzewa oliwnego w połączeniu z drewnem sandałowym tworzą aksamitną i głęboką nutę bazy, która harmonijnie rozwija się na skórze.

Boss Bottled Infinite to pierwszy zapach, w którym wykorzystano "technologię diamentu". Dzięki niej nuty głowy i serca dłużej utrzymują się na skórze, a więc zapach zachowuje swą pierwotną tożsamość.

Flakon Boss Bottled Infinite odzwierciedla charyzmę i pewność siebie osoby, która nosi ten zapach. Flakon ma odcień ciemnoniebieski. Wieńczy go wyrafinowany korek z ciemnego metalu.


Nowa kampania reklamowa Boss Bottled Infinite

Chris Hemsworth wystąpił w filmie reklamowym Boss Bottled Infinite nakręconym przez Karima Huu oraz na zdjęciach, które zrobił Matthew Brookes. Film pokazuje bohatera opuszczającego miasto, aby ponownie nawiązać więź z naturą, co otwiera przez nim niezliczone możliwości. Oddalając się od miejskiego środowiska, aby poczuć jedność z otoczeniem, zgłębia swoje pasje – sam i razem z bliskimi. Gdy stąpa boso po piasku, rozbijają się fale. I wtedy właśnie ma poczucie więzi i spełnienia, świadom nieograniczonych możliwości, jakie otwiera przed nim przyszłość.


Gama Boss Bottled

Gama kompozycji Boss Bottled, stworzonych przez Mistrzynię Perfumiarstwa Annick Menardo, umożliwia Współczesnemu Mężczyźnie wybranie takiego zapachu, jaki odzwierciedla jego aktualną potrzebę. Pozwala mu być najlepszą wersją samego siebie, cokolwiek robi i gdziekolwiek się znajduje.
Zapach wyrafinowany i wyrażający pewność siebie – Boss Bottled ilustruje motywacje Współczesnego Mężczyzny, jego prawość i ciepło. Ten mężczyzna pokazuje światu, kim jest: jest człowiekiem, który postępuje zgodnie z własnym kodeksem wartości – w każdej chwili każdego dnia.
Jednak w dzisiejszym, coraz bardziej rozpędzonym świecie Współczesny Mężczyzna dostrzega również, jak ważne jest znalezienie czasu tylko dla siebie. Poszukuje chwil, które pozwolą mu się odświeżyć i odzyskać energię. W takich chwilach wybiera tonizujący zapach Boss Bottled Tonic. Pobudzony i podbudowany tymi doznaniami, dostrzega nowe perspektywy na swojej drodze do sukcesu i szczęścia.
Symbolizując potrzebę Współczesnego Mężczyzny do odzyskania więzi z samym sobą, zapach Boss Bottled Infinite pozostaje świeży, lecz intensywny i zachęca bohatera do tego, by znalazł czas na realizowanie własnych pasji oraz gromadzenie wartościowych wspomnień. 


Gama i ceny:

Boss Bottled Infinite Eau de Parfum 50 ml / 315 zł
Boss Bottled Infinite Eau de Parfum 100 ml / 415 zł
Boss Bottled Infinite Eau de Parfum 200 ml / 585 złAutor: Robert Krupiński

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności