Boss The Scent Intense - intensywna moc dla Niej i dla Niego

Marka Boss Parfums wynosi grę uwodzenia na kolejny, jeszcze wyższy poziom, prezentując Boss The Scent Intense: dwa nowe, intensywnie uwodzicielskie zapachy dla Niej i dla Niego. Bazując na międzynarodowym sukcesie Boss The Scent i Boss The Scent For Her, zapach Boss The Scent Intense ukazuje nowy rozdział historii uwodzenia. Spotęgowana moc zapachów objawia się mężczyźnie i kobiecie Boss w chwili, gdy ich zmysły reagują na ich wszechogarniające kompozycje.


Zmysłowa historia uwodzenia

Rozpalone pod wpływem uroku zapachu drugiej osoby, zmysły wzroku, słuchu i powonienia wyostrzają się i splatają. W chwili, gdy zaangażowane zostaną w intensywną grę rozgrywająca się tymi dwiema osobami, ich podróż zyska nową jakość i rozwinie się poczucie intymności. Boss The Scent Intense ukazuje swój niewiarygodny potencjał w chwili, gdy tych dwoje bardziej się do siebie zbliża.


Zmysł wzroku: czar, który przyciąga spojrzenia

Gra uwodzenia zaczyna się wówczas, gdy spotykają się ich spojrzenia. On skanuje wzrokiem pokój, w którym się znalazł, i pewnej chwili dostrzega ją – kobietę, która bacznie mu się przygląda. Oboje są zahipnotyzowani. Otaczający ich świat staje się nikłym tłem, kiedy magnetycznie się do siebie zbliżają.


Zmysł słuchu: narastające poczucie intymności

Już są obok siebie. Podniecająca świadomość bliskości tej drugiej osoby sprawia, że narasta napięcie. On kieruje twarz ku niej i zamiera w bezruchu, aby poczuć ciepło jej policzka. Szepcze jej coś do ucha, a ona zaczyna mówić. Oczekiwanie bliskości potęguje dźwięk ich głosów i podniecająca wymiana między nimi.


Zmysł powonienia: intensywność przejmuje władzę

Im bliżej są siebie, tym bardziej są sobą urzeczeni. Nagle ogrania ich pożądanie wyzwolone przez upajającą moc Boss The Scent Intense. On wdycha jej zapach. Ona czyni to samo. Oboje wyrażają wobec siebie namiętność. Ich zmysły się splatają, a oni ulegają tej sile i pozwalają się pochłonąć intensywnej mocy Boss The Scent Intense.


Kampania reklamowa

Brytyjski aktor Theo James i niemiecka modelka Anna Ewers ponownie wcielają się w role mężczyzny i kobiety Boss w fascynującej cyfrowej kampanii reklamowej, którą zrealizował Guy Aroch. Twórca ukazał przemożny wpływ intesnywności zapachu na zmysły bohaterów. Widzimy, jak doświadczają napięcia wzbudzanego przez upajającą moc Boss The Scent Intense. Nową kampanię prasową zrealizował duet znakomitych specjalistów w dziedzinie fotografii modowej: Inez & Vinoodh. Artyści dopełnią również obecną reklamę telewizyjną Darrena Aronovsky’iego.


Zapachy

W kompozycji dla Niego korzenno imbirowe nuty głowy potęguje kardamon. W sercu zintensyfikowano wyborne nuty egzotycznego owocu maninki, aby osiągnąć maksymalny efekt. Dodatkowa dawka wanilii w nucie głębi łączy się z bogatą nutą skórzaną, która wzmaga magnetyzującą moc kompozycji.
W kompozycji dla Niej nieodparta owocowa nuta miodowej brzoskwini łączy się z upojnym orientalnym kwiatem osmanthusa w nucie serca. Baza zapachu ma moc afrodyzjaku – wzmocniono ciemne prażone ziarno kakao, by nadać kompozycji bezsprzecznie urzekający charakter. Tę elegancką i zmysłową nutę wzbogaca wanilia.
Za sprawą zwiększonej koncentracji olejków zapachy nowych wód perfumowanych zyskują niezwykłą moc przyciągania. Kobieta i mężczyzna Boss wkraczają do zmysłowego świata i pozostawiają w nim trwały ślad swoją grą uwodzenia.


Ceny:
Boss The Scent Intense dla Niego w pojemnościach:
Boss The Scent Intense For Him / woda perfumowana / 50 ml / 335 PLN
Boss The Scent Intense For Him / woda perfumowana / 100 ml / 455 PLN

Boss The Scent Intense dla Niej w pojemnościach:
Boss The Scent Intense For Her / woda perfumowana / 30 ml / 285 PLN
Boss The Scent Intense For Her / woda perfumowana / 50 ml / 385 PLNAutor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności