Bottega Veneta - kolekcja męska wiosna-lato 2016

Bottega Veneta w męskiej kolekcji na wiosnę i lato 2016 promuje codzienny, miejski styl inspirowany barwami natury i podróżami w dalekie zakątki świata. Wbrew pozorom nie ograniczono kolorystyki tylko do standardowych barw nawiązujących do przyrody, jak: ciemna zieleń, beż i brąz, paletę kolorystyczną rozszerzono również o delikatny błękit nieba, wyjątkowy odcień czystego piasku, czy luksusowy toń grafitu.


Dyrektor kreatywny domu mody Bottega Veneta - Tomas Maier - na sezon wiosenno-letni proponuje prostotę i minimalizm. Pomimo tego, iż zaprezentowane na wybiegu sylwetki wydają się na pierwszy rzut oka zrelaksowane i typowo codzienne, luksusowe tkaniny oraz starannie zaplanowane formy nadają im subtelnie formalnego charakteru. Poszczególne elementy garderoby prezentowane na wybiegu charakteryzuje przede wszystkim niezwykła lekkością, co osiągnięto dzięki poszczególnym elementom garderoby, jak typowo męskie bluzy o ciekawej fakturze, lekkie parki, kurtki typu bomber, swetry, swobodne spodnie, pikowane kurtki, oraz różnego rodzaju garnitury, które niekiedy połączono ze spodniami o długości do kolan.

Głównym detalem kolekcji, który spotkał się z ogromny zaskoczeniem, były buty. Modele w stylu klasycznych, plecionych klapek połączono z wyjątkowo grubymi i typowo męskimi skarpetami.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności