Bottega Veneta - kolekcja męska wiosna-lato 2016

Bottega Veneta w męskiej kolekcji na wiosnę i lato 2016 promuje codzienny, miejski styl inspirowany barwami natury i podróżami w dalekie zakątki świata. Wbrew pozorom nie ograniczono kolorystyki tylko do standardowych barw nawiązujących do przyrody, jak: ciemna zieleń, beż i brąz, paletę kolorystyczną rozszerzono również o delikatny błękit nieba, wyjątkowy odcień czystego piasku, czy luksusowy toń grafitu.


Dyrektor kreatywny domu mody Bottega Veneta - Tomas Maier - na sezon wiosenno-letni proponuje prostotę i minimalizm. Pomimo tego, iż zaprezentowane na wybiegu sylwetki wydają się na pierwszy rzut oka zrelaksowane i typowo codzienne, luksusowe tkaniny oraz starannie zaplanowane formy nadają im subtelnie formalnego charakteru. Poszczególne elementy garderoby prezentowane na wybiegu charakteryzuje przede wszystkim niezwykła lekkością, co osiągnięto dzięki poszczególnym elementom garderoby, jak typowo męskie bluzy o ciekawej fakturze, lekkie parki, kurtki typu bomber, swetry, swobodne spodnie, pikowane kurtki, oraz różnego rodzaju garnitury, które niekiedy połączono ze spodniami o długości do kolan.

Głównym detalem kolekcji, który spotkał się z ogromny zaskoczeniem, były buty. Modele w stylu klasycznych, plecionych klapek połączono z wyjątkowo grubymi i typowo męskimi skarpetami.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto