Brad Pitt w reklamie Chanel №5 - odsłona pierwsza

15 października ruszyła globalna kampania reklamowa perfum Chanel №5, których twarzą został Brad Pitt. W ramach kampanii promującej legendarny zapach powstało kilka krótkometrażowych filmów. Każdy ma uchwycić wspomnienia i myśli mężczyzny uwiedzionego przez zapach. "There you are" to pierwszy filmik z serii przedstawia Brada Pitta, który, jak się może najpierw wydawać, zwraca się do kobiety. W rzeczywistości jednak mówi do perfum spokojnym, męskim głosem.


15 października ruszyła globalna kampania reklamowa perfum Chanel №5, których twarzą został amerykański aktor Brad Pitt. Dotychczas w reklamach Chanel №5 występowały jedynie kobiety, m.in. Marilyn Monroe, Catherine Deneuve, Carole Bouquet, Nicole Kidman czy Vanessy Paradis. Twórcą reklamy jest Joe Wright. Brytyjski reżyser współpracuje z Chanel od 2006 roku.


W najnowszej kampanii promującej legendarny zapach powstało kilka krótkometrażowych filmów. Każdy ma uchwycić wspomnienia i myśli mężczyzny uwiedzionego przez zapach.
"There you are" to pierwszy filmik z serii przedstawia Brada Pitta, który, jak się może najpierw wydawać, zwraca się do kobiety. W rzeczywistości jednak mówi do perfum spokojnym, męskim głosem -

"To nie jest podróż. Podróże się kończą. My idziemy dalej. Świat się zmienia. My też. Plany znikają, zastępują je marzenia. Ale gdziekolwiek pójdę, trafiam na Ciebie. Moje szczęście. Mój los. Moje przeznaczenie".

W drugiej odsłonie "Wherever I go" -  Brad jest tylko lektorem, wypowiada tę sam kwestie tylko w zupełnie innym klimacie - pełnym magii i tajemniczości.

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności