Burberry - kampania jesień-zima 2014/15

Nowymi twarzami kampanii brytyjskiej marki Burberry promującymi kolekcję jesień-zima 2014/15 zostały Cara Delevingne, Suki Waterhouse i Malaika Firth. Dziewczynom na zdjęciach towarzyszy trzech przystojnych modeli - Callum Ball, Tarun Nijjer i Oli Green. Autorem kampanii, którą zrealizowano pod kierownictwem dyrektora kreatywnego marki jest mistrz fotografii mody Mario Testino odpowiedzialny za kampanie luksusowych marek jak: Stuart Weitzman, Etro, Dolce & Gabbana, Chanel czy Versace.


Obsada kampanii nie jest zaskoczeniem. Cara Delevingne zadebiutowała podczas pokazu kolekcji Burberry w 2011 roku i od tej pory regularnie bierze udział w kampaniach marki, zarówno kolekcji sezonowych, jak i linii Beauty. Suki Waterhouse, jako ambasadorkę marki można było zobaczyć na wybiegu podczas ostatniego pokazu na sezon jesien-zima 2014/15 oraz w kampanii zapachu Burberry Brit Rhythm. Natomiast Malaika Firth to objawienie ostatnich sezonów, gwiazda kampanii domów mody Valentino, Prada, Marc Jacobs, Valentino oraz oczywiście Burberry.

Na dynamicznych ujęciach autorstwa Mario Testino modelki i modele prezentują największe hity z kolekcji.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności