Burberry - kampania wiosna-lato 2016

Choć słynie z umiłowania klasyki i ponadczasowych form, marka Burberry w najnowszej kampanii na sezon wiosna-lato 2016 udowadnia, że idzie z duchem czasu i nie obce jej nowe technologie. Najpierw Christopher Bailey - dyrektor kreatywny marki - wprowadził w londyńskim butiku interaktywne reklamy, a teraz przy pomocy jednego z najpopularniejszych kanałów społecznościowych Snapchata, powstała jedna z odważniejszych kampanii marki.


Na zdjęciach pojawiają się wschodzące gwiazdy modelingu, Ruth Bell, twarz marek Saint Laurent Paris i Alexander McQueen, oraz jej siostra bliźniaczka May, Misha Hart, Bella Yentob, Ben Gregory, Eliza Fairbanks, Hayett McCarthy, Liam Gardner, Louie Johnson, Sol Goss, syn Pierce'a Brosnana - Dylan Brosnan. Łącznie – 11 najgorętszych nazwisk modelingu.

Efektem sesji jest seria bardzo rozświetlonych, studyjnych zdjęć. Cała uwaga jest na nich skierowana dodatkach i kultowych trenczach Burberry, ponieważ poza nimi, modele nie ma ją na sobie nic więcej. W ramach kampanii powstało 40 zdjęć, i będą one stopniowo prezentowane.

Autorem kampanii jest Mario Testino.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności