Burberry - kolekcja męska jeisień-zima 2014/15

Trendy na sezon wiosna-lato 2014 zostały zdominowane przez kwiaty. Marka Burberry postanowiła przedłużyć tą tendencję, lecz zamiast żywych i jaskrawych wzorów można podziwiać bardziej zgaszone propozycje. Męska kolekcja Burberry na sezon jesień-zima 2014/15 nosi tytuł "Malarska podróż". Znajduje się w niej duża oferta ubrań, które posiadają nadruki w postaci jesiennych liści lub tez przedstawiają mapę miast. Tym razem przedstawione akcenty florystyczne zostały pokazane na ciemnym tle, a pojawiające się na niej wzory są utrzymane w kontrastującej kolorystyce.


Oprócz koszul na kolekcję składają się lekkie wersje płaszczy, kożuchy, jasne futra oraz kardigany i kamizelki inspirowane strojem rybaków. Całość utrzymana jest w kolorach granatu, butelkowej zieleni i czekolady, a towarzyszy jej pomarańcz i odcienie żółtego.

Malarska podróż to również pojawienie się nowej torby o nazwie St Ives. Jest to pojemny dodatek, który z pewnością pomieści wszystkie nasze drobne gadżety oraz teczkę z dokumentami. Torba została wykonana z wysokiej jakości wełny i skóry, zaś  powstały wzór to efekt ręcznej pracy.

Burberry na sezon jesień-zima 2014 postanowiła pokazać więcej luźnych i cieńszych ubrań niż rok temu. Ciągle króluje kaszmir, wełna i skóra, ale tym razem ich wykorzystanie wydaje się być lekkie, może nawet zbyt lekkie jak na kolekcję przeznaczoną na chłodne dni.


Autor: Rafał Cała

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności