"Burberry With Love Christmas" - gwiazdkowe prezenty od Burberry

Czy macie już pomysły na prezenty gwiazdkowe dla swoich bliskich? Nie zawsze jest łatwo znaleźć dla każdego prezent, który wyjątkowo ucieszy i zaskoczy, ale na pewno warto postarać się o to. Tuż przed świętami Bożego Narodzenia wiele marek kosmetycznych i modowych przedstawia man swoje propozycje. Do takich należy również dom mody Burberry, który zaprezentował nam magiczny świat upominków. Londyńska marka świąteczną kampanią "Burberry With Love Christmas" pragnie zakończyć rok "miłości", który rozpoczął się w lutym na London Fashion Week pokazem kolekcji na sezon jesień-zima 2013/14 pełnej romantycznych serduszek. Po kolekcji "Trench Kisses” pojawił się serwis  Burberry Kisses umożliwiający przesyłanie wirtualnego pocałunku każdemu na świecie bez względu na miejsce, w którym oboje się znajdują oraz kampania z kolekcji jesienno-zimowej z udziałem Sienny Miller i jej narzeczonego.


Film reklamowy "Burberry With Love Christmas" kończy ten wspaniały, romantyczny okres, jaki zaserwowała nam marka Burberry. Przy akompaniamencie chóralnego wydania hitu Toma Odell "Hold Me" dom mody zaprasza nas do pakowania prezentów zarówno dla mężczyzn, kobiet, jak i dzieci. Do wybooru mamy m.in.: kultowe szale, trencze, torby, kosmetyki, parasole, zegarki, oraz dla naszych pociech ubranka, buciki, szaliki i czapeczki.

Marka przygotowała prawdziwa ucztę dla oczu, grafika w świątecznej odsłonie dodaje otuchy poszukiwaczom prezentów, które zostały skąpane w mieniącym się świetle płatków śniegu.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności