Burberry Prorsum - kolekcja męska jesień-zima 2012/13

Jedna z najbardziej prestiżowym angielskich marek odzieżowych podczas tygodnia mody w Mediolanie pokazała swoją najnowszą kolekcję męską na sezon jesień/zima 2012/2013. W kolekcji "The Gentelman" Christopher Bailey dużo uwagi poświęcił garniturom pokazując je w wersji klasycznej - w szarości połączonej z bielą. Burberry proponuje również dużo tweedowych marynarek, dopasowane płaszcze przed kolano i ciekawe wariacje na temat kultowego beżowego trencza, stworzony został jako rozkloszowana wersja, przez co może trochę się kojarzyć z peleryną. Oprócz tego mężczyzna powinien nosić kurtki puchowe, raczej krótkie, mogą być odrobinę nabłyszczane, urocze sweterki z szalowymi kołnierzami ze zwierzęcym motywem lisa albo sówki. Ciekawie prezentują się też akcesoria. Najbardziej w oczy rzucają się nakrycia głowy kaszkiety oraz przepastne torby. Christopher Bailey w kolekcji ukazał mężczyznę eleganckiego z odrobiną swobody, jaka jest niezbędna do zachowania dobrego smaku.


 


 


 


 


 


 


 


Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności