Burberry Prorsum - pokaz kolekcji damskiej i męskiej jesień/zima 2012/13

Film prezentujący pokaz kolekcji damskiej i męskiej Burberry Prorsum na jesień/zimę 2012/13, który odbył się 20 lutego 2012 w Londynie.


 


Jesień/zima 2012/13 dla Burberry to połączenie elegancji z nowoczesnością. Główny projektant Christopher Bailey skoncentrował się na eleganckiej prezentacji odzieży wierzchniej. Skorzystał z palety kolorów neutralnych z akcentem oliwkowo-zielonym, bursztynowym i śliwkowym. W nadchodzącym sezonie jesiennym będą dominowały bogate tkaniny z jedwabiu, aksamitu, wełny i koronki. Kolekcje Burberry Prorsum wyróżniają: sukienki i płaszcze z obszernymi kieszeniami oraz paski z motywem kokardy. W drugiej części pokazu dominowały koszulki z zabawnymi sowami w połączeniu z krótkimi kurtkami i spódnicami z aksamitu.
Na krotko przed finałowym wyjściem modelek ze szklanego dachu pawilonu zaczęły spadać błyszczące papierki niczym krople deszczu, a modelki pożegnały wszystkich z parasolkami w reku.
Pokaz odbył się w Hyde Park w Londynie przy muzyce specjalnie stworzonej na te okazje przez Rae Morrisa. Główny projektant Christopher Bailey był zaintrygowany tym wydarzeniem, ponieważ pokaz był transmitowany na żywo przez MSQRD.

Autor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 21-02-2012

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności