Bvlgari Jasmin Noir L'Elixir i Mon Jasmin Noir L'Elixir

Jesienią 2012 Bvlgari wyda dwie nowe limitowane edycje zapachów, oparte na dwóch popularnych zapachach - Bvlgari Mon Jasmin Noir i Bvlgari Jasmin Noir. Są to edycje elixir: Bvlgari Jasmin Noir L'Elixir Eau de Parfum i Bvlgari Mon Jasmin Noir L'Elixir Eau de Parfum.


Bvlgari Jasmin Noir L'Elixir Eau de Parfum uwodzi nutami kandyzowanej pomarańczy, bergamotki i różowego pieprzu, które składają się na górne partie kompozycji. Serce zapachu tworzą absolut jaśminu Sambac i ciężka tuberoza, spoczywające na balsamicznej bazie, powstałej z połączenia żywic i złocistego piżma.

Górne nuty Bvlgari Mon Jasmin Noir L'Elixir Eau de Parfum również zawierają akcent kandyzowanej pomarańczy, tym razem połączonej z akordami bergamotki i kwiatów grejpfrutu. Radosne i słodkie otwarcie prowadzi do przeplatanki jaśminów Sambac i Angel Wing w nutach serca. Baza jest ciepła, oparta na misternych cieniach miodu, ambry i złotego piżma.

Bvlgari Jasmin Noir L'Elixir Eau de Parfum i Bvlgari Mon Jasmin Noir L'Elixir Eau de Parfum będą dostępne w sprzedaży jesienią 2012 roku jako limitowane edycje wody perfumowanej, zamkniętej we flakonach o pojemności 50 ml i wyposażonych w atomizer - pompkę.

Twarzą kampanii perfum Bvlgari Mon Jasmin Noir L'Elixir została ponownie amerykańska aktorka Kirsten Dunst, a film promujący kampanię wykonał slynny duet Inez&Vinoodh.


 


 


 


Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności