Cameron Diaz ambasadorką zegarków TAG Heuer

TAG Heuer ogłosił podpisanie kontraktu z nową ambasadorką, którą została Cameron Diaz. Nawiązaniu współpracy z hollywoodzką gwiazdą towarzyszyła prezentacja nowej kolekcji zegarków dedykowanych kobietom – Link Lady.


Podczas mojej kariery, bardzo ostrożnie wybierałam marki, które decydowałam się reprezentować. TAG Heuer oczarował mnie, ponieważ jest to marka, która cały czas stawia sobie nowe wyzwania, wykracza poza przyjęte ramy. Współpraca z taka ikoną to dla mnie zaszczyt“ - oświadczyła Cameron Diaz dziennikarzom i gościom zgromadzonym na uroczystej gali TAG Heuer w Bazylei.

Cameron Diaz dołączyła do grona ambasadorów marki: kierowcy rajdowego i aktora Steve’a McQueena, tenisistki Marii Sharapovej, hollywoodzkiego gwiazdora Leonardo DiCaprio, czy mistrzów Formuły Lewisa Hamiltona i Jenson Buttona. Reprezentuje linię Link Lady, najbardziej eleganckie i kobiece modele z kolekcji TAG Heuer. “Od lat jestem fanką marki. Kiedy zobaczyłam projekt zegarka Link Lady, pomyślałam że jest to doskonałe połączenie ponadczasowego i ikonicznego wzornictwa ze stylem glamour tak bliskim każdej nowoczesnej kobiecie”.

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności