Candice Swanepoel w kampanii Blumarine jesień-zima 2013/14

Twarzą kampanii Blumarine jesień-zima 2013/14 została południowoafrykańska modelka Candice Swanepoel. Gwiazda Victoria's Secret zgodziła się na potrzeby zdjęć przefarbować swoje blond włosy na brąz. Urzekające zdjęcia kampanii włoskiej marki toną w kwiatach. Pełno ich zarówno na kreacjach, jak i w samej scenerii.


Modelka pozuje we wnętrzach luksusowego apartamentu ubrana w niezwykle kobiece sukienki. Fotografie Szwedki, Camilli Arkans mają cudowną, zmysłową aurę, a powabne koronki, urzekające kwiatowe wzory oraz czarująca paleta kolorów z pewnością przypadnie do gustu niejednej uwodzicielce.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności