Cara Delevingne i Pharrell Williams w filmie CHANEL "Reincarnation" by Karl Lagerfeld

Karl Lagerfeld po raz kolejny udowadnia swoją niezwykłą kreatywność przygotowując pełną rozmachu oprawę do corocznego pokazu CHANEL Métiers d’Art. Tym razem prezentacja kolekcji pre-fall paryskiego domu mody będzie miała miejsce 2 grudnia w Salzburgu, a poprzedzi ją najnowsze dzieło Karla zatytułowane "Reincarnation". Ten krotki film to również doskonała okazja do rozwijania współpracy artystycznej pomiędzy niemieckim projektantem, a Pharrellem Williamsem, bliskim przyjacielem domu mody oraz osobistym przyjacielem Karla. Artysta na potrzeby produkcji skomponował i napisał utwór “CC the World”, który stanowi jego ścieżkę dźwiękową, a w piosence oprócz Pharrella słychać również wokal towarzyszącej mu w filmie Cary Delevingne.


W filmie "Reincarnation" nawiązującym do czasów, Cesarstwa Austro-Węgierskiego, Cara wciela się w rolę księżniczki Sissi, natomiast Pharrell wystąpił jako cesarz Franciszek Józef. Na początku filmu Cara jest kelnerka sa, a Pharrell windziarzem, którego Coco obserwowała podczas wakacji w 1954 roku w hotelu pod Salzburgiem. Podobno to jego uniform zainspirował projektantkę do stworzenia kultowego żakietu CHANEL.

"Nadszedł czas, aby pokazać początki żakietu CHANEL, inspirowanego uniformami noszonymi przez windziarzy w hotelu koło Salzburga w latach 1950. "Reincarnation" jest historią uniformu, z którego zrodził się ponadczasowy żakiet uwielbiany przez kobiety na całym świecie." - oświadczył Karl Lagerfeld. - "Nic jednak nie byłoby możliwe bez  Pharrella Williamsa, Cary Delevingne i Geraldine Chaplin, która wcieliła się w rolę Gabrielle Chanel. To doskonała obsada, a Pharrell jest po prostu geniuszem." - dodaje projektant.

Premiera filmu odbyła się 1 grudnia. Obok Pharrella Williamsa, Cary Delevingne i Geraldine Chaplin zobaczyć w nim możemy ponad 60 osób ze świata mody m.in. Lady Amanda Harlech, Baptiste Giabiconi, Heidi Mount, Caroline Lebar oraz 6-letniego Hudsona Kroeniga.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności