Cara Delevingne ponownie w kampanii DKNY

Wielkomiejski szyk i domieszka młodzieńczej energii - oto cała DKNY. Takiemu credo marka hołduje od początku swojego istnienia i nie bez powodu już po raz kolejny zatrudnia Carę Delevingne w swojej kampanii, tym razem na sezon wiosna-lato 2014. Modelce towarzyszą brytyjki Jourdan Dunn, Eliza Cummings, raper A$AP Rocky, oraz mistrz deskorolki Dylan Rieder. Na sesję zdjęciową wybrano nowojorski Times Square wiec nie mogło zabraknąć żółtej taksówki w tle i stojącej na niej modelki.


Wśród kolekcji wiosna/lato 2014 w pierwszym szeregu występują przede wszystkim mocno rozkloszowane, kobiece sukienki. Dla zwolenników mniej eleganckiego stylu, marka DKNY przygotowała także oversizowe propozycje w postaci luźnych spodni i marynarek.

Zdjęcia wykonał Mikael Jansson.

Cara w tym sezonie pojawiła się w kampanii Mulberry, luksusowej marki bieliźniarskiej La Perla oraz została twarzą kolekcji makijażu Yves Saint Laurent Flower Crush wiosna-lato 2014.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności