Cara Delevingne projektuje dla DKNY

Cara Delevingne to wszechstronnie utalentowana brytyjska modelka,którą od kilku lat możemy oglądać w kampaniach luksusowych domów mody od Burberry, Blumarine, Chanel, Fendi, La Perla, Pepe Jeans, Yves Saint Laurent Beauty, Mulberry, DKNY po znane sieciówki, jak: Zara i Reserved. Stała się muzą samego Karla Lagerfelda oraz wystąpiła w pokazie Victoria`s Secret. Do niedawna myśleliśmy, że Cara Delevingne osiągnęła w modelingu już wszystko.


Teraz wzbogaciła się o nowe doświadczenie i do swojej długiej listy sukcesów w świecie mody dodała kolejny punkt - projektowanie. W tej roli, Cara pojawiła się już przy okazji współpracy z Mulberry, dla której zaprojektowała kolekcję torebek. Kolejna współpraca w tej dziedzinie to kapsułowa kolekcja ubrań i akcesoriów przygotowana przez Brytyjkę dla nowojorskiej marki DKNY. Limitowana kolekcja składa się z 15 elementów garderoby, zainspirowanych codziennym stylem modelki. Co więcej, większość modeli to propozycje unisex - przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Znajdują się w niej uwielbiane przez topmodelkę czapki, topy, klasyczne bomber jackets, ramoneski z odczepianymi rękawami, kombinezony, T-shirty oraz staniki sportowe.

"Nie mogę uwierzyć, że moje przypadkowe, dziwne pomysły nagle połączą się w moją własną kolekcję. Projekty będą podpisane moim nazwiskiem, a w dodatku powstaną przy współpracy z tak kultową marką jak DKNY.” - skomentowała współpracę podekscytowana Delevingne.

W kampanii wzięła udział autorka kolekcji Cara Delevingne w towarzystwie Christiana MacDonaloda oraz sześciu zwycięzców internetowego castingu, do którego Cara zachęcała na początku czerwca. Warunkiem castingu było opublikowanie na Instagramie własnego zdjęcia z hashtagami #CaraD4DKNY oraz #CaraWantsYou.

Kolekcja jest już w sprzedaży.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności