Cara Delevingne projektuje dla Mulberry

Współpraca brytyjskiej modelki Cary Delevingne z marką Mulberry to nie tylko promocja kolekcji jesień-zima 2013/14 i wiosna-lato 2014. Modelka zadebiutowała tym razem w roli projektantki. Cara stworzyła własną kolekcję torebek Mulberry. Nowa "projektantka” nieco zmodyfikowała kultowy fason Mulberry. Obok klasycznych kolorów i wersji pikowanej, uwagę zwraca wzór moro i możliwość zamiany torebki w plecak. Kolekcja zainspirowana została tatuażami modelki - lwem i sercem, które Cara ma na dłoniach. Dodatkowo na spodzie każdej z nich znajduje się wytłoczony napis "Made in England". Ten sam tekst modelka ma wytatuowany na stopie.


"Cara Delevingne to jedna z najbardziej pozytywnych osób w świecie mody. Lubiana jest za ekscentryczność i radość życia." – czytamy w oświadczeniu Mulberry. - "Naszym zdaniem uosabia ona połączenie brytyjskich tradycji z charakterystycznym londyńskim luzem."

"Chciałam, aby ta kolekcja miała ukryte znaczenia. “Skarby” oparte o moje osobiste tatuaże." - powiedziała Cara Delevingne tuż po ogłoszeniu kolaboracji.

Kolekcja torebek zaprojektowanych przez Carę została zaprezentowana podczas niedzielnego pokazu marki na Londyńskim Tygodniu Mody.


 


 


 


 


 


 


 Źródło foto: www.mulberry.comAutor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności