Cara Delevingne twarzą nowej kampanii Balmain

Olivier Rousteing doskonale wie jak wywołać zamieszanie wokół marki, której jest dyrektorem kreatywnym. W 2015 roku dyrektor kreatywny domu mody Balmain sprytnie wykorzystał potencjał social mediowy Kendall Jenner i Gigi Hadid zapraszając je do kampanii domu mody Balmain, w kolejnych sezonach do współpracy zaprosił ikony modelingu lat 90-tych, swoich przyjaciół Kim Kardashian i Kanye Westa czy top modelki tworząc "armię Balmain". W najnowszej kampanii wiosna-lato 2019, której autorem zdjęć jest Dan Beleiu znalazła się przedstawicielka #BalmainArmy - Cara Delevingne, a towarzyszy jej sam projektant marki Olivier Rousteing.


Teraz do sieci trafiła kampania "The Choice", której bohaterką jest również Cara Delevingne. Na potrzeby kampanii modelka wciela się w trzy różne bohaterki. Każda ma inną osobowość i atrybut w postaci torebki. Kapsułowa kolekcja przeznaczona na jesień-zimę 2019/20 i została zaprojektowana wspólnie przez Rousteinga oraz Carę. Gwiazdami kolekcji są trzy nowe modele torebek: Romeo, BBag i Twist.

Autorką kampanii francuskiego domu mody Balmain zastała polska fotografka, Sonia Szóstak.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności