Cara Delevingne w kampanii Saint Laurent Paris jesień-zima 2013/14

Po powołaniu Hedi Slimane na nowego dyrektora kreatywnego marki oraz zmiany dobrze wszystkim znanej nazwy marki przyszedł czas na zmiany dotyczące wizerunku i "ducha" marki. Saint Laurent Paris pod rządami Hediego Slimane'a zmienia się nie do poznania. widoczne jest to w najnowszej jesienno-zimowej kampanii 2013/14.


Kolejną twarzą rockowej kolekcji Saint Laurent Paris została Cara Delevingne, której towarzyszy muzyk Zachary Cole Smitha z DIIV. We wcześniejszych odsłonach mogliśmy podziwiać całą plejadę muzyków m.in. kontrowersyjnego Marilyn Mansona, skandalistkę Courtney Love, wokalistkę zespołu Sonic Youth Kim Gordon i multiinstrumentalistę Ariela Pink.

Top modelka Cara Delevingne promuje mieszankę grunge'u i dziewczęcości. Zdjęcia do kampanii, oczywiście zrobione zostały przez samego Slimane w Los Angeles i ukazują jego bezgraniczne oddanie do prostego ekskluzywnego stylu, jaki latami wypracowywał mistrz Yves Saint Laurent.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności