Cara Delevingne w reklamie Dsquared²

Brytyjska modelka Cara Delevigne tym razem próbuje swoich sił jako aktorka. Znany duet projektantów Dean & Dan Catenacci stojący na czele domu mody Dsquared², postanowili uczynić z Cary twarz nowej kampanii. Modelka ostatnio stała się objawieniem dla projektantów i fotografów.


Autorem spotu reklamowego jest Senio Zapruder, który był również pod wrażeniem aktorskiego talentu pięknej Cary. Modelka hipnotyzuje obiektyw kamery, gra amerykańską flirciarę, która ubrana w wyzywające kreacje projektu Deana i Dana Catenów w stylu lat 90. odbiera telefon od tajemniczego nieznajomego. Odważne pozy, zuchwały uśmiech i styl glamour to spot reklamowy kolekcji Resort 2013.


Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności