Carolina Herrera 212 VIP Black - zapach dla mężczyzn w czarnej odsłonie

Carolina Herrera ponownie nas zachwyca, wprowadzając nowy zapach 212 VIP Black, który ożywia esencję legendarnej kolekcji 212 VIP. Ten nowy męski zapach dołącza do świata 212 VIP i szturmem podbija mężczyznę. Ukazuje zmysłowość i śmiałość oraz swoją elegancką i żądna przygód aurę, współbrzmiącą z charakterem mężczyzny, który go używa. 212 VIP Black, wraz z zapachami 212 VIP Men, 212 VIP i 212 VIP Rosé, to plejada gwiazd tego globalnego relansowania nowego świata 212 VIP, który odzwierciedla nowe doznania i pragnienia, emocje i wyrafinowanie.


212 VIP Black prezentuje jeszcze bardziej ekskluzywną, uzależniającą i angażującą imprezę.

212 VIP Black, opracowany we współpracy z kreatorem-eksperymentatorem Carlosem Benaimem, to seksowny koktajl z akcentami ambry i absyntu oraz warstwami lawendy i skóry. Na skórze kompozycja tworzy uzależniający zmysłowy i śmiały zapach. Jest zachętą do przekraczania ustalonych i tworzenia własnych reguł. 
212 VIP zebrał grupę utalentowanych młodych ludzi z różnych środowisk, różniących się osobowościami, kulturą i narodowością, i uczynił z nich swoją nocną załogę. Młodzi i autentyczni, z entuzjazmem wnoszą swój unikatowy styl do świata 212 VIP. Charyzmatyczny Cameron Dallas, pożądana Hailey Baldwin oraz top modelka Taylor Hill – ich spontaniczność sprawia, że każde z nich patrzy na życie w inny sposób. Twórcą zdjęć reklamowych jest światowej sławy fotograf Mario Testino, który utrwalił bohaterów niezapomnianej imprezy w swoim ikonicznym stylu. W zdjęciach udział wzięło nie tylko tych troje głównych bohaterów, lecz także grupa charyzmatycznych modelek, aktorek i muzyków, takich jak: Xavi Serrano, Pepe Barroso Jr., Lucas Satherley, Raury, Aidan Walsh, Martinez Brothers, Steffy Argelich, Stav Strashko, Sonia Ben Ammar, Maria Borges i Inka Williams.


Zachowując wierność esencji marki, 212 VIP Black odzwierciedla najwspanialsze imprezy Nowego Jorku, na których bywają wyjątkowi goście i które przenika fantastyczna atmosfera miasta. Nowa superlokalizacja to luksusowy dom, gdzie budzi się do życia wolność i energia. Mantra imprezy:
Own The Party, zachęca do tego, by być najlepszą wersją samego siebie, zaangażować swoje ciało i swoją duszę, aby stać się autentycznym, a przede wszystkich, by celebrować życie. 


Nowy zapach - 212 VIP Black

Świat 212 VIP wzbogacił się dzięki wprowadzeniu 212 VIP Black  nowego męskiego zapachu o zmysłowym charakterze, który zrodził się z rewolucyjnego ducha Domu Mody  i odwołuje się do energii najbardziej ekskluzywnej imprezy. To prywatne przyjęcie, domówka bez rozgłosu, lecz nikt nie chce stracić wspaniałej okazji udziału w nim.
Uzależniający, uwodzicielski i śmiały – zapach 212 VIP Black działa na zmysły, by wyostrzyć je przed szaloną imprezą, podczas której rzucamy wyzwanie zasadom, gotowi na niespodziewane przeżycia i intensywne doznania. Dreszcz ekscytacji, czar legendarnego Nowego Jorku, gorączka nocy, podczas której wszystko może się zdarzyć!
Nowy, zmysłowy i śmiały zapach szturmem podbija mężczyznę. 212 VIP Black, ekscytujący niczym upojny wieczór, ukazuje swoją elegancką i żądną przygód aurę, współbrzmiącą z charakterem mężczyzny, który go używa.


Składniki:

Kompozycja zawiera seksowne akcenty ambry i ciepłego drewna, które łączą się z lawendą oraz ciepłymi nutami wanilii i skóry. 212 VIP Black to eliksir uwodzenia – nieodparty, zastrzeżony dla mężczyzn, którzy mają odwagę go używać. To mężczyźni należący do nowego pokolenia, którzy sami kształtują swój los, ustalają własne zasady i żyją tak jak chcą. Hołd złożony kreatywnej nowojorskiej klasie – prawdziwym VIP-om tego miasta, które nigdy nie śpi.

Nuty głowy:
- Absynt

Nuty serca:
- Lawenda
- Skóra

Nuty głębi:
- Ambra
- Wanilia
- Piżmo

Ceny:
50 ml / 289 PLN
100 ml / 385 PLNAutor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności