Carolina Herrera 212 VIP Black - zapach dla mężczyzn w czarnej odsłonie

Carolina Herrera ponownie nas zachwyca, wprowadzając nowy zapach 212 VIP Black, który ożywia esencję legendarnej kolekcji 212 VIP. Ten nowy męski zapach dołącza do świata 212 VIP i szturmem podbija mężczyznę. Ukazuje zmysłowość i śmiałość oraz swoją elegancką i żądna przygód aurę, współbrzmiącą z charakterem mężczyzny, który go używa. 212 VIP Black, wraz z zapachami 212 VIP Men, 212 VIP i 212 VIP Rosé, to plejada gwiazd tego globalnego relansowania nowego świata 212 VIP, który odzwierciedla nowe doznania i pragnienia, emocje i wyrafinowanie.


212 VIP Black prezentuje jeszcze bardziej ekskluzywną, uzależniającą i angażującą imprezę.

212 VIP Black, opracowany we współpracy z kreatorem-eksperymentatorem Carlosem Benaimem, to seksowny koktajl z akcentami ambry i absyntu oraz warstwami lawendy i skóry. Na skórze kompozycja tworzy uzależniający zmysłowy i śmiały zapach. Jest zachętą do przekraczania ustalonych i tworzenia własnych reguł. 
212 VIP zebrał grupę utalentowanych młodych ludzi z różnych środowisk, różniących się osobowościami, kulturą i narodowością, i uczynił z nich swoją nocną załogę. Młodzi i autentyczni, z entuzjazmem wnoszą swój unikatowy styl do świata 212 VIP. Charyzmatyczny Cameron Dallas, pożądana Hailey Baldwin oraz top modelka Taylor Hill – ich spontaniczność sprawia, że każde z nich patrzy na życie w inny sposób. Twórcą zdjęć reklamowych jest światowej sławy fotograf Mario Testino, który utrwalił bohaterów niezapomnianej imprezy w swoim ikonicznym stylu. W zdjęciach udział wzięło nie tylko tych troje głównych bohaterów, lecz także grupa charyzmatycznych modelek, aktorek i muzyków, takich jak: Xavi Serrano, Pepe Barroso Jr., Lucas Satherley, Raury, Aidan Walsh, Martinez Brothers, Steffy Argelich, Stav Strashko, Sonia Ben Ammar, Maria Borges i Inka Williams.


Zachowując wierność esencji marki, 212 VIP Black odzwierciedla najwspanialsze imprezy Nowego Jorku, na których bywają wyjątkowi goście i które przenika fantastyczna atmosfera miasta. Nowa superlokalizacja to luksusowy dom, gdzie budzi się do życia wolność i energia. Mantra imprezy:
Own The Party, zachęca do tego, by być najlepszą wersją samego siebie, zaangażować swoje ciało i swoją duszę, aby stać się autentycznym, a przede wszystkich, by celebrować życie. 


Nowy zapach - 212 VIP Black

Świat 212 VIP wzbogacił się dzięki wprowadzeniu 212 VIP Black  nowego męskiego zapachu o zmysłowym charakterze, który zrodził się z rewolucyjnego ducha Domu Mody  i odwołuje się do energii najbardziej ekskluzywnej imprezy. To prywatne przyjęcie, domówka bez rozgłosu, lecz nikt nie chce stracić wspaniałej okazji udziału w nim.
Uzależniający, uwodzicielski i śmiały – zapach 212 VIP Black działa na zmysły, by wyostrzyć je przed szaloną imprezą, podczas której rzucamy wyzwanie zasadom, gotowi na niespodziewane przeżycia i intensywne doznania. Dreszcz ekscytacji, czar legendarnego Nowego Jorku, gorączka nocy, podczas której wszystko może się zdarzyć!
Nowy, zmysłowy i śmiały zapach szturmem podbija mężczyznę. 212 VIP Black, ekscytujący niczym upojny wieczór, ukazuje swoją elegancką i żądną przygód aurę, współbrzmiącą z charakterem mężczyzny, który go używa.


Składniki:

Kompozycja zawiera seksowne akcenty ambry i ciepłego drewna, które łączą się z lawendą oraz ciepłymi nutami wanilii i skóry. 212 VIP Black to eliksir uwodzenia – nieodparty, zastrzeżony dla mężczyzn, którzy mają odwagę go używać. To mężczyźni należący do nowego pokolenia, którzy sami kształtują swój los, ustalają własne zasady i żyją tak jak chcą. Hołd złożony kreatywnej nowojorskiej klasie – prawdziwym VIP-om tego miasta, które nigdy nie śpi.

Nuty głowy:
- Absynt

Nuty serca:
- Lawenda
- Skóra

Nuty głębi:
- Ambra
- Wanilia
- Piżmo

Ceny:
50 ml / 289 PLN
100 ml / 385 PLNAutor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto