Carolina Herrera - kolekcja damska wiosna-lato 2015

Dom mody Carolina Herrera na sezon wiosna-lato 2015 proponuje romantyczne, swobodne projekty połączone z klasyką. Nie jest to dla nas zaskoczeniem, gdyż pochodząca z Wenezueli projektantka słynie z kolekcji niezwykle eleganckich, pełnych szyku i wdzięku. Znakiem rozpoznawczym tej marki jest wyrafinowana elegancja dla dojrzałych, pewnych siebie kobiet, które cenią sobie luksus.


"Kocham ideę elegancji i złożoności. Lecz niezależnie od tego, czy chodzi o ubrania czy zapach, złożoność musi wyrażać jasność." – tak Carolina Herrera opisuje swoją definicję estetyki. Ta artystyczna koncepcja jej kreacji jest zgodna z duchem czasu i dzięki temu jest jedną z najbardziej pożądanych designerów w świecie.

Najnowsza kolekcja Caroliny to przede wszystkim kwiatowe printy, fantazyjne róże, tulipany, lilie i magnolie, które zdominowały większość projektów i miały głęboki wpływ na aspekt kolekcji. Ich ponadgabarytowe wielkości, architektoniczne czy romantyczne kształty z połyskującymi efektami rosy na płatkach stanowiły idealny kontrast do typowo klasycznych projektów Herrery nadając im niekiedy efektu 3D. Dzięki tym motywom kolekcja była bardziej nowoczesna i współczesna niż w poprzednich sezonach. Sukienki, żakiety, płaszcze o zaokrąglonej linii ramion, ołówkowe spódnice, luźne spodnie, topy czy krótki bluzki pojawiły się w iście wiosennej palecie kolorów - od klasycznej bieli, intensywnej czerwieni czy bladej żółci, po romantyczny, pudrowy róż i  koral, a dla kontrastu w kolekcji znajdziemy również czerń i odcienie szarości.

Propozycje Caroliny emanują kobiecością i są dostosowane do pięknej, uwodzicielskiej kobiety dzisiejszych czasów. Projektantka po raz kolejny stworzyła genialną kolekcję - ubierającą, a nie przebierającą kobietę.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności