Carolina Herrera White Shirts Collection - kolekcja białych koszul

Biała koszula przez lata ewoluowała, przechodząc niezliczone transformacje i przekształcenia, aby w efekcie stać się fundamentem ubioru i jego niezbędną ikoną. Jest kluczowym elementem, który doskonale komponuje się z każdym strojem. Carolina Herrera od momentu rozpoczęcia działalności w 1981 r. jest lojalnym ambasadorem białej koszuli i promuje ją jako absolutny must have w wielu swoich kolekcjach. Co więcej, stała się ona symbolem jej osobistego stylu oraz ikoną stworzonego przez Nią domu mody.


Już od 1981 roku Carolina Herrera nieustannie włącza białe koszule do swoich kolekcji, odpowiednio je dostosowując i unowocześniając w każdym kolejnym sezonie, demonstrując przy tym ich niezwykłą uniwersalność.

Sama projektantka tak o nich mówi: “Zawsze były częścią mojego życia. Dzięki nim czuję się bezpiecznie. Kiedy nie wiem co założyć, wybieram białą koszulę. Uwielbiam je i fascynują mnie one, a można je nosić na wiele różnych sposobów.

Możesz je nosić z biżuterią lub bez, do jeansów albo z długą czy krótką spódnicą. Są odpowiednie na szczególne okazje lub do pracy.” - dodaje projektantka.

Wykonane zawsze ze znakomitej bawełny koszule Caroliny Herrery stały się szczególnym elementem jej kolekcji i ich nieodłącznym sprzymierzeńcem. Osiem koszul i osiem wzorów, wszystkie z tej samej tkaniny. Linia "The Crisp White Cotton" niesie w sobie osobisty i rozpoznawalny styl Caroliny Herrery. Bazowa kolekcja będzie w każdym sezonie uzupełniana nowym unikalnym modelem, z których każdy stanie się obiektem pożądania i artykułem o wartości kolekcjonerskiej dla każdego klienta Caroliny Herrery.


 


 


 


Kliknij i obejrzyj zdjęcia:
http://www.glow.pl/moda/na-swiecie/carolina-herrera-white-shirts-collection-kolekcja-/Autor: Robert Krupiński

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności