Cartier Winter Tale Holiday 2014 - kampania świąteczna

Jeśli nadal zastanawiacie się co najbardziej ucieszyłoby Was jako świąteczny upominek, to warto zapoznać się z kampanią świąteczną Cartier Winter Tale Holiday 2014 - najnowszą kolekcją niezwykłych błyskotek Cartier! Bajkowa kampania reklamowa Cartier ukazuje niezwykłą kolekcję zimową ze szczególnym podkreśleniem okresu świątecznego, w której znaleźć możemy piękne modele luksusowej biżuterii w wykonaniu najznakomitszych mistrzów rzemiosła jubilerskiego. To wyjątkowe propozycje na prezenty dla Niej i dla Niego.


Marka Cartier prezentuje nam odnowione modele kultowych zegarków, kamienie szlachetne oraz różnokolorowe złoto tworzące wyjątkowe klejnoty w postaci pierścionków i obrączek, które uszczęśliwią każdego miłośnika ekskluzywnego stylu i luksusowej mody.

Do kampanii Winter Tale Holiday 2014 powstał film, w którym Cartier zaprasza nas na magiczną, zimową opowieść z udziałem kultowej pantery - symbolu marki. Tym razem dwie urocze, młode pantery bawią się wśród obłoków zrzucając przy tym pudełeczka z biżuterią na zaśnieżony Paryż, tak aby wszystkie prezenty i akcesoria od Cartier trafiły do swoich właścicieli. Spot reklamowy to wyjątkowa podróż pomiędzy jawą i snem, pełna tajemniczości i magii.

Winter Tale to film wyreżyserowany przez Nicolasa Deveaux, który pracował wcześniej przy wielu projektach z udziałem zwierząt. W spocie wykorzystano piosenkę "Here Comes Santa Claus" w wykonaniu Bing Crosby oraz The Andrews Sisters.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności