CHANEL - Bijou 2016 Eyewear Collection

Co roku CHANEL wprowadza kolekcję okularów Bijou zainspirowaną jednym z symboli francuskiego domu mody. Czwarta kolekcja czerpie inspiracje z kamelii - ukochanego kwiatu Gabrielle Chanel. Najnowsza odsłona zadebiutowała na rzymskim wybiegu Chanel Métiers d'Art 2015/16 w grudniu. Tegoroczne modele oprawek Bijou 2016 Eyewear komponują poetycki styl będący połączeniem stylu romańskiego i baroku tworząc tym samym niepowtarzalny charakter.


Z ukłonem do włoskiego glamour cztery modele oprawek to super kobiece propozycje o dość dużych rozmiarach: kocie - kanciaste lub zaokrąglone - maxi kwadratowe i o formie motyla utrzymane w stylu retro.  Dwa modele oprawek korekcyjnych to kwintesencja kobiecości w pełnym tego słowa znaczeniu.

Paleta koloru oprawek zachwyca intensywnością czerni, bordo, granatu, która została wzbogacona o subtelnie przejrzystą morską zieleń, delikatną szarość i szylkretowym brąz.

Kamelia wykonane głównie z metalu w kolorze złota, choć nie zabrakło rowniez srebra i srebrzystoszarego rutenu kwitną majestatycznie na zausznikach okularów. Kwiaty są lakierowane, w celu zwiększenia efektu trójwymiarowego, podczas gdy inne są ręcznie pokryte kolorową emalią, aby dopasować do koloru oprawki. Na niektórych modelach podwoje C,zostało niezwykle subtelnie wkomponowane w kamelie. W przypadku niektórych modeli okularów przeciwsłonecznych ramki są delikatnie wcięte jak płatki kamelii aby podkreślić linię brwi.

Najważniejszym szczegółem jest to, iż każda oprawka z kolekcji Bijou 2016 Eyewear opatrzona została znakiem rozpoznawczym, w kształcie pieczęci metalowej.

Szlachetne wzory w kolekcji Bijou 2016 to oda do kobiecości i "dolce vita". Odkryj je w butikach od maja 2016 r.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności