CHANEL Bleu de Chanel Le Parfum - aromatyczna świeżość w nowych perfumach dla mężczyzn

W ślad za BLEU DE CHANEL Eau de Toilette z 2010 roku i BLEU DE CHANEL Eau de Parfum z 2014 roku skomponowanych przez Jacques'a Polge'a, BLEU DE CHANEL udaje się w niezwykłą podróż w nieznane tereny prezentując BLUE DE CHANEL Le Perfum. Zapach został stworzony przez Oliviera Polge w CHANEL Laboratory of Fragrance Creation and Development. Nowy zapach emanuje całą mocą BLEU DE CHANEL. Twórca zapachu postanowił wywołać pogodną intensywność, która stopniowo wypełnia przestrzeń swoją niewiarygodnie wyrafinowaną obecnością. Perfumy BLEU DE CHANEL otwierają się aromatyczną świeżością, która długo wybrzmiewa na tle ciepłej, uzależniającej obfitości cedru i sandałowca z Nowej Kaledonii. Olfaktoryczny atrybut zdecydowanego mężczyzny.


Zapach przeznaczony dla osób, które nie godzą się na stereotypy.
Zapach dla tych, którzy ufają swojej sile.
Zapach dla osób, które nie chcą być nikim oprócz siebie.
Esencja determinacji.

Wprowadzona w 2010 roku i zaprezentowana przez francuskiego aktora Gasparda Ulliel, woda toaletowa BLEU DE CHANEL Eau de Toilette, jest hołdem złożonym męskiej wolności. Mężczyzna, który ją nosi, gotowy jest działać, ryzykować i przede wszystkim być wolnym. Nieokiełznana, przenikliwa i utrzymująca świeżość, przemawia do wyzwolenie człowieka.  To zapach ziołowo-drzewny, w którym sandałowiec z Nowej Kaledonii łączy się z wytrawnym tchnieniem cedru i żywiołowym zapachem cytrusów. Świeży i energetyzujący, pozostawia po sobie wibrującą i orzeźwiającą aurę. Kompozycja rześka i ekscytująca.

W odpowiedzi na nieodparte dążenie do odkrywania nowych horyzontów CHANEL w 2014 roku zaprezentowało nowego członka rodziny BLUE DE CHANEL, który jest wierny kwintesencji pierwowzoru, jakim jest woda toaletowa, ale również potwierdza swój własny, silny charakter. Jest jeszcze bardziej komfortowa. Bursztyn, jak aksamit połączony z nutami drzewnymi, które wydają się przeważać nad aromatyczną świeżością  nadają kompozycji czar i moc wykraczania poza granice podziałów. Intensywne zmiany to przede wszystkim bogactwo bursztynu i zmysłowy bezkres koloru niebieskiego czerpiącego energię z wieczornego światła. Wersja Eau de Parfum emanuje zmysłowością bezpośrednio na skórę jak nikt inny wcześniej.


2018 rok prezentuje nam nową interpretację BLUE DE CHANEL - BLEU DE CHANEL Parfum dostosowując przy tym proporcje drewna i owoców cytrusowych, dwie poprzednie interpretacje. Kompozycję otwiera  się przenikliwą świeżością, po czym długo wybrzmiewa cennym akordem rozświetlonym majestatycznym sandałowcem z Nowej Kaledonii, który rozwija się w szczodre, intensywne nuty bujnej i wyrafinowanej aury, będący rozpoznawalnym, węchowym rdzeniem pierwszego zapachu, który pozostawia na skórze orzeźwiającą moc musujących skórek owoców cytrusowych połączonych ze świeżym odczuciem lawendy i geranium.  Ambrowe nuty wytrawnego cedru określają zmysłowy i ponętny charakter kompozycji. Drzewo sandałowe, które owija się wokół cedru i dostojnie wychodzi na  powierzchnię sprawia iż wszystko wibruje, dodając przy tym kompozycji głębi i elegancji.Sandałowiec, pozbawiony wszystkiego, co zbędne, przynosi tu swoją moc i siłę. Łagodność. Wzmacnia aurę zapachową, intensyfikuje ją i pozostawia jej delikatność. Szlachetna energia, bez której nie możesz się obyć, gdy już ją doświadczysz.

"Trudność polegała na znalezieniu odpowiedniego tonu, który przekazałby, czym może być zapach dla mężczyzn. Musieliśmy uniknąć powtarzanie tego, co już zostało zrobione. Intensywność i udoskonalenie można wyrazić bez wrzucania ciosu zapachowego. Właśnie dlatego chciałem dać więcej miejsca drewnu sandałowemu, pozwolić mu na połączenie z cedrem i świeżymi szczytowymi nutami." - Olivier Polge, CHANEL House Perfume Creator.

Oda do męskiej wolności wyrażona ziołowo-drzewnym zapachem o urzekającej aurze. Ponadczasowy zapach umieszczony we flakonie w głębokim i tajemniczym odcieniu niebieskim. Perfumy BLEU DE CHANEL to kompozycja absolutnie doskonała o czystym i głębokim charakterze. Intensywnie męski atrybut, który oznacza spełnienie i pewność siebie.


BLEU DE CHANEL. Kolor wolności w intensywnie zabarwionym flakonie.


Twarzą kampanii BLEU DE CHANEL Parfum po raz trzeci został Gaspard Ulliel. Po Martinie Scorsese i Jamesie Grey tym razem francuski aktor pojawił się przed obiektywem Steve'a McQueena. W roku 2010, zapach BLEU CHANEL opowiedział nam historię człowieka, który postanowił uwolnić się od wszystkich ograniczeń. Pięć lat później, ten sam bohater, słynny aktor, ścigany przez swoich fanów, rozdarty jest pomiędzy byciem gwiazdą i pragnieniem spokoju. Tym razem kampania portretuje człowieka, który dojrzał, który wydaje się bardziej spokojny, w poszukiwaniu wewnętrznego spokoju.

"Ten nowy aspekt przemówił do mnie" - wyjaśnia Gaspard Ulliel. - "Podoba mi się sposób ewolucji tego człowieka, prawie tak, jakbyśmy dorastali w tym samym tempie. Drwi z przesądów i jest zadowolony z tego kim jest, jego podejście jest teraz bardziej mentalne niż fizyczne. Tym razem robi wewnętrzną ucieczkę. Uważam, że jest to cenna filozofia, szczególnie w dzisiejszym świecie. Jest szczery i ciągle kwestionuje rzeczy, co oznacza, że ciągle zagląda do środka, aby dowiedzieć się, kim jest i próbuje się z nim połączyć."

Film reklamowy powstał w Bangkoku oraz częściowo w studio w Londynie. Na ścieżkę dźwiękową wybrano utwór Davida Bowie Starman.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności