CHANEL Chance Eau Tendre Eau de Parfum - nowa interpretacja zapachu

W 2002 roku francuski dom mody CHANEL zaprezentował kwiatowy zapach Chance stworzony przez Jacques Polge niczym najpiękniejszy gwiazdozbiór. Zamknięty w zaskakująco- imponującym okrągłym flakonie. Nazwa zapachu jest niemal idealnym anagramem CHANEL, hołdem dla długiej historii między domem mody a szansą.


"Nadarzyła się okazja, a ja z niej skorzystałam" - Mademoiselle Chanel wiedziała, że prawdziwą szansą była ta, którą sama kreowała... pewien stan umysłu, sposób bycia. - "Szansa to sposób bycia" - powiedziała Gabrielle Chanel, która uwierzyła w swoje szczęście i z pełnym przekonaniem i determinacją  wykorzystywała tę okazję przez całe życie.

Dziś rownież, szansa według CHANEL nie jest przypadkowa. Pojawia się i znika, nigdy nie zostaje na dłużej... masz zaledwie kilka sekund, aby schwytać swoją szansę. Jest nieprzewidywalna. Pojawia się wtedy, gdy najmniej się jej spodziewasz, lecz jeśli postanowisz ją wykorzystać, wszystko stanie się możliwe.

CHANCE to zapachowa eksplozja tego sposobu bycia, dostępna w czterech wariantach. 4 kobiece zapachy o wyraźnych osobowościach, ale ponownie połączone przez tego samego wesołego, jasnego i radosnego ducha. Natrafiając na natychmiastowy i nieodparty urok, jaśmin jest sygnaturą, która przechodzi przez zapachy CHANCE. Ponieważ każdy dzień oferuje nową szansę, linia CHANCE oferuje kobietom zapachy, które powinny być noszone każdego dnia jak prawdziwe talizmany.


CHANCE
Kwiatowy

Nieoczekiwane porozumienie leży w samym sercu tej kompozycji. Nieprzewidywalny i nieuchwytny przynoszący ze sobą nieskończenie wiele niespodzianek. Kompozycja zapachów, która wiruje zmieniając się co chwilę. Miękkie, kobiece nuty jaśminu przeplatają się z wibrującym, nieco ostrym różowym pieprzem i ciepłymi akordami paczuli. Ta korzenna nuta zmieszana ze świeżością kwiatów zniewala i intryguje.


CHANCE EAU FRAÎCHE
Oddech świeżości i witalności

Zapachowy wir wypełniony świeżością, fantazją oraz olśniewającą eksplozją radości. Skomponowany został wokół kobiecej miękkości jaśminu, cytrusowej świeżości, wzbogacony intensywnością cedratu działającego ożywczo, nutą drzewną świeżego wetiweru zapewniającego witalność oraz drzewa Tekowego nadającego kompozycji dynamizm.


CHANCE EAU TENDRE
Fala miękkości i delikatności

Promienny koktajl delikatnych i ożywczych składników, ocieplony kobiecą nutą białego piżma. Grejpfrut oraz pigwa dodają kompozycji kolorów, dzięki swoim zielonym i owocowym nutom. Dookoła unosi się delikatny powiew jaśmin.


CHANCE EAU VIVE
Spotkanie z energią

Przypływ energii, która porwie Cię w wir szczęścia i przygotuje na spotkanie z szansą, która jest w zasięgu każdej z nas. Zapach ożywiają żywiołowe nuty grejpfruta i czerwonej pomarańczy. Nuta głowy gwałtownie eksploduje świeżością. Jaśminowe serce delikatnie ukazuje swój kobiecy charakter. Akordy cedru i irysa w nucie głębi podkreślają absolutną elegancję kompozycji.


W 2019 roku CHANEL prezentuje nową interpretację w postaci zapachu Chance Eau Tendre Eau de Parfum jako woda perfumowana. Olivier Polge we współpracy z Laboratory of Fragrance Creation and Development marki, na nowo reinterpretuje owocowo-kwiatowy zapach. Bardziej intensywny i bardziej kobiecy. Delikatnie wyczuwalna, intensywnie kobieca i otulająca aura. Nowa szansa, którą należy wykorzystać.

Kompozycja o promiennym sercu wzmocnionym absolutem jaśminu i esencją różaną. Olśniewający kwiatowo-owocowy zapach, krągła i delikatna interpretacja o uwydatnionym kobiecym charakterze.

Bardziej kobiecy niż kiedykolwiek, ten kwiatowy bilans naniesiony w odpowiedniej dawce gładkich i kremowych nut białego piżma, aby uzyskać czysty, bawełniany efekt. Natychmiast podświetlony przez pikantny wir akordu grejpfrut-pigwa zapach CHANCE EAU TENDRE przynosi uczucie absolutnej czułości. Delikatny i wręcz poetycki, przywodzi na myśl kobietę, która promienieje wewnętrznym blaskiem i radością.

Specjalnie na tę okazję okrągła butelka ze złotą szyjką przyjmuje srebrzysty odcień korka, tym razem w kształcie kostki.


Kampania reklamowa linii zapachowej CHANCE

W celu wprowadzenia wody perfumowanej CHANCE EAU TENDRE, CHANEL prezentuje nową kampanię reklamową dla linii zapachowej CHANCE, której autorem jest Jean-Paul Goude współpracujący z domem mody od 1990 roku. Przechodząc od tematyki sportowej Jean-Paul Goude zdecydował się przedstawić inny teatr przypadku: przesłuchanie. Goude przy tworzeniu kampanii zaprosił do współpracy choreografa Ryana Heffingtona, który podzielił się swoją miłością do mieszania gatunków i elementów wielu kultur. Za muzykę odpowiedzialny został Sam Spiegel. To idealne dopasowanie - "Obaj doskonale ze mną współgrają, przyjmując nieco naiwne i spontaniczne podejście do filmu, które jest podobne rowniez do mojego". – wyznał Goude.

Efektem ich współpracy jest to, co Goude określa jako "bref métrage" lub krótki film: krótki, zatańczony i sfilmowany akt przedstawiający rzeczywistość sportową, a jednocześnie graficzną, zmysłową i odpowiednio wystylizowaną. Szalony wir tancerzy i chórzystów wykonuje skoordynowane ruchy i choreograficzne reakcje, które w najdrobniejszym geście przekazują ducha zapachu.


Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności