CHANEL Chance Eau Vive - nowa, letnia edycja

Chance jest nieprzewidywalne. Fantazja, łagodność, poezja...
Trzy zapachy z serii Chance, stworzone by nadać życiu kolor.
Chance, Chance Eau Fraĭche, Chance Eau Tendre.
Trzy zapachy w barwach szczęścia.
Żółty, zielony, różowy, wybór należy do Ciebie.

Ale to nie wszystko. Marka CHANEL aby zaspokoić potrzeby kobiet wprowadziła nowy zapach z serii Chance - CHANEL Chance Eau Vive. Zapachy Chance, Chance Eau Fraĭche, Chance Eau Tendre to jedne z najmłodszych zapachów w kolekcji Chanel, skierowane do młodszych klientek marki. Twórcą najnowszej, letniej edycji Eau Vive jest Olivier Polge.


Zapach CHANEL Chance Eau Vive promienieje energią i witalnością. Żywy kwiatowy zapach tworzy zabawne wrażenie orzeźwiające. Już od pierwszych sekund koncentruje się na wibrujących nutach pełnych dynamizmu, w których perfumiarz połączył cierpką nutę grejpfruta z zaskakującą odrobiną goryczy z soczystą czerwoną pomarańczą, zapewniając cytrusowego wsparcia eleganckiemu jaśminowi czy irysowi. Akordy bazowe łączą wetywerię z białym piżmem, pozostawiając na skórze świeży, łagodny, elegancki i subtelny ślad.

Nowe perfumy Chance Eau Vive prezentuje przykuwające wzrok zdjęcie, za które odpowiedzialny jest ten francuski grafik, ilustrator, fotograf i reżyser filmów reklamowych, współpracujący wielokrotnie z domem mody CHANEL -  Jean-Paul Goude. Twarzą kampanii została Rianne Van Rompaey, która wraz z Sigrid Agren, Cindy Bruna i Romy Schonberger, zachwyca w klipie reklamowym energią i wdziękiem. Dziewczyny rozgrywają szykowną partię kręgli. Zamiast kul – flakony Chance Eau Vive. Zamiast klasycznych strojów kręglarzy – tiulowe i koronkowe suknie, żakieciki ze złotymi guzikami.. Całość jest kolorowa, młoda i zdecydowanie porywająca tak jak najnowszy zapach CHANEL Chance Eau Vive.


Chance - nieoczekiwany podmuch optymizmu

CHANEL Chance
Kwiatowy
Woda toaletowa stworzona w 2003 roku niczym najpiękniejszy gwiazdozbiór przez Jacques Polge. Nieoczekiwane porozumienie leży w samym sercu tej kompozycji. Nieprzewidywalny i nieuchwytny przynoszący ze sobą nieskończenie wiele niespodzianek. Kompozycja zapachów, która wiruje zmieniając się co chwilę. Miękkie, kobiece nuty jaśminu przeplatają się z wibrującym, nieco ostrym różowym pieprzem i ciepłymi akordami paczuli. Ta korzenna nuta zmieszana ze świeżością kwiatów zniewala i intryguje.

Chance Eau Fraĭche
Oddech świeżości i witalności
CHANEL Chance Eau Fraĭche - ożywczo kwiatowy zapach stworzony w 2007 roku. Zapachowy wir wypełniony świeżością, fantazją oraz olśniewającą eksplozją radości. Skomponowany został wokół kobiecej miękkości jaśminu, cytrusowej świeżości, wzbogacony intensywnością cedratu działającego ożywczo, nutą drzewną świeżego wetiweru zapewniającego witalność oraz drzewa Tekowego nadającego kompozycji dynamizm.

Chance Eau Tendre
Fala miękkości i delikatności
CHANEL Chance Eau Tendre - zapach kwiatowo-owocowy stworzony w 2010 roku. Promienny koktajl delikatnych i ożywczych składników, ocieplony kobiecą nutą białego piżma. Grejpfrut oraz pigwa dodają kompozycji kolorów, dzięki swoim zielonym i owocowym nutom. Dookoła unosi się delikatny powiew jaśmin.


Cany:
50 ml / 336 PLN
100 ml / 482 PLNAutor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności