CHANEL Coco Mademoiselle Eau de Parfum Intense - nowa olfaktoryczna ekspresja

Podobnie jak woda perfumowana Coco Mademoiselle, która oscyluje pomiędzy frywolnością, a silnym charakterem, między świeżością skórki cytrusowej, a zmysłowością zapewnianą przez drzewne nuty, Coco Mademoiselle Eau de Parfum Intense idzie o krok dalej, zachowując bliskość oryginalnej formuły i jednocześnie nadaje jej nowy wymiar.


Zdecydowany charakter Coco
Prowokacyjny gra uwodzenia Mademoiselle
Nowa olfaktoryczna ekspresja


Coco Mademoiselle. Podwójna nazwa, podwójna osobowość. Wolna i urocza, figlarna i prowokacyjna, beztroska, niefrasobliwa i nieokiełznana. Woda Perfumowana Coco Mademoiselle. Olfaktoryczne echo kobiety, która ma swobodę wymyślania siebie na nowo każdego dnia.

W 2001 roku pojawiła się zupełnie nieoczekiwana formuła, która zapoczątkowała nową erę w świecie perfum. Kobiecy zapach orientalny o silnej osobowości i zaskakująco świeżym obliczu. Kompozycja z podwójnym brzmieniem, w której świeżość cytrusów miesza się ze zmysłową paczulą. Czyste i zmysłowe serce ujawnia przejrzyste akordy jaśminu i róży. Aura kompozycji rozwija czyste akcenty wetiweru, które uwydatniają smukłą strukturę kompozycji. Coco Mademoiselle został stworzony dla zbuntowanej, śmiałej i wolnej kobiety z poczuciem elegancji.

W 2018 roku Coco Mademoiselle broni swojego terytorium. Coco Mademoiselle Eau de Parfum Intense pozostaje wierna orientalnym korzeniom i jest idealna dla kobiet, które śmieją się ze swoich szaleństw, namiętności i ekscesów. Urzekający zapach, który wywiera silny wpływ, bez zamiaru zostania zapomnianym. Kreacja dla kobiet, które zawsze chcą więcej...


Podwójna osobowość

Podobnie jak woda perfumowana Coco Mademoiselle, która oscyluje pomiędzy frywolnością a silnym charakterem, między świeżością skórki cytrusowej a zmysłowością zapewnianą przez drzewne nuty, Coco Mademoiselle Eau de Parfum Intense idzie o krok dalej.

"Chciałem zachować bliskość oryginalnej formuły i jednocześnie nadać jej nowy wymiar", wyjaśnia Olivier Polge, kreator zapachów Chanel. - "Chciałem zwiększyć proporcje paczuli aż do granic możliwości, aby w pełni rozwinęły swoją moc na skórze nie zmieniając świeżości nut" - dodaje.

W ten sposób można rozpoznać sycylijską pomarańczę i kalabryjską bergamotkę, a także owocowy akcent, który wyróżnia Coco Mademoiselle. Ale w ciągu kilku minut indonezyjska paczula zakorzenia się i wije wokół nut serca: róży i jaśminu. Aby stworzyć jeszcze bardziej magnetyczny i trwały zapach, perfumiarz Olivier Polge połączył większą proporcję liści paczuli z ambrą, bobem Tonka i absolutem wanilii z Madagaskaru. Subtelny sposób dodawania głębi konturów paczuli i sprawiający, że Coco Mademoiselle bardziej uzależnia niż kiedykolwiek.


Twarzą Coco Mademoiselle przez ostatnie 10 lat była brytyjska aktorka Keira Knightley. W nowej, uwodzicielskiej reklamie prezentuje nieodparcie beztroską grę uwodzenia. Kampanii towarzyszy film, w którym aktorka wystąpiła przed kamerą Johana Renck. Wszechstronnie uzdolniony reżyser kontynuuje sagę, którą Joe Wright rozpoczął w 2007 roku trzema wcześniejszymi filmami dla Coco Mademoiselle. W filmie Johan Renck maluje portret charyzmatycznej i dobrze urodzonej Paryżanki. Odkrywając retrospekcję jako narzędzie narracyjne, film rozpoczyna się obrazami Keiry Knightley, która ogląda swój apartament po dzikiej, całonocnej imprezie. Paryski wieczór, w którym nasza bohaterka świetnie się bawiła, nie odrywając oczu od mężczyzny swoich pragnień konczy sie jak zwykle ucieczka, zniknięciem bez pożegnania z uwodzicielskim uśmiechem na ustach.

Keira Knightley w reklamie Chanel jest bardzo kobieca, pociągająca, pewna siebie - właśnie do takich kobiet jest skierowany zapach Chanel Coco Mademoiselle.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności