CHANEL Coco Mademoiselle L'Eau Privée - zapach stworzony specjalnie na noc

Olivier Polge, kreator zapachów Domu Chanel, stworzył po raz pierwszy zapach na noc. L'Eau Privée skomponowany jest wokół delikatnego akordu absolutu jaśminu i płatów różanych, sublimuje piżmowe nuty Coco Mademoiselle - najbardziej zmysłowe i łagodne. Ma lekką kompozycję, która umożliwia intensywne i szczodre perfumowanie każdej nocy.


Coco Mademoiselle - podwójna nazwa, dwoista osobowość. Niezależna i ujmująca, figlarna i prowokacyjna, beztroska i nieumiarkowana.

L'Eau Privée to ostatni gest Coco Mademoiselle zanim zapadnie noc.

L'Eau Privée ma lekką kompozycję, która umożliwia intensywne i szczodre perfumowanie każdej nocy. Nanoś zapach na te punkty, w których wyczuwalny jest puls i skóra jest najcieplejsza: na nadgarstki, za uszami, w zagłębieniu dekoltu i na kark. Można go również używać do perfumowania włosów.
Ta subtelna i delikatna kompozycja wzbogaca rytuał Coco Mademoiselle obejmujący produkty do kąpieli i pielęgnacji ciała.


Esencja kobiety śmiałej i wolnej. Łagodny i zmysłowy zapach owocowo-orientalny, stworzony specjalnie na noc.

Intymna wersja skąpana w miękkim świetle, ostateczny wyraz Coco Mademoiselle.


Dreszcz cytrusów, zmysłowa wibracja paczuli... To napięcie daje początek uzależnienia. Od 2001 roku elegancki i nieustraszony zapis Coco Mademoiselle jest tak uwodzicielska jak zawsze z każdą nową interpretacją pozostając wiernym oryginalnemu motywowi. Dziś Coco Mademoiselle jest dostępne w zupełnie nowej odmianie zawierającej bezprecedensowy, wyrafinowany i poufny sposób noszenia zapachu. L’Eau Privée staje się częścią nocnego rytuału.

"Komponując L'Eau Privée, pragnąłem stworzyć lekką i delikatną wersję Coco Mademoiselle. Wyobraziłem sobie zapach na noc jako miękki i zmysłowy woal" - powiedział Olivier Polge, kreator zapachów Domu Chanel.

Coco Mademoiselle L'Eau Privée, czyli śmiałość nocnego zapachu... Sprzyjając kojącemu komfortowi i całkowitemu uwolnieniu, z pewnością zachwyci kobietę, która go nosi w nowym, nocnym rytuale. Zaaranżowana przez Oliviera Polge, Kreatora Zapachów Domu CHANEL we współpracy z Laboratorium Kreacji i Rozwoju Zapachów Chanel ta znana już wersja umożliwia intensywne i szczodre perfumowanie każdej nocy, tak samo obficie na skórę, jak na włosy.


Akwarelowy zapach dla nowej koncepcji czasu

Aby dostosować tę odmianę do wyrafinowanego użytku nocnego, Olivier Polge wyobraził sobie orientalny zapach jak akwarelę. Stonował aromat drzewny, aby podkreślić musującą świeżość pomarańczy, miękkość kwiatowego akordu utkanego z absolutem jaśminu i płatkami róży oraz najbardziej zmysłowe i łagodne nuty piżma. Celem tej interpretacji nie jest ekstrawertyczna osobowość lub niesamowita dyfuzja, ale raczej obietnica delikatnego i ujmującego zapachu. Wierny oryginalnemu zapachowi, ale bardziej poufny, delikatnie perfumuje twoje sny, noc po nocy.
Coco Mademoiselle L'Eau Privée. Esencja kobiety śmiałej i wolnej. Łagodny i zmysłowy zapach owocowo-orientalny, stworzony specjalnie na noc.


Flakon z mrożonego szkła

Butelka jest elegancko owinięta przezroczystym welonem. Matowe szkło daje wgląd w ciepły zapach wewnątrz, zachowując aurę tajemniczości. L'Eau Privée jest napisane złotymi literami, wyraźnie podkreślając pewną chęć uwodzenia, tajemną intymnością nocy.


Kampania reklamowa

Brytyjska aktorka Keira Knightley po raz kolejny użyczyła wizerunku do promocji zapachu Chanel, tym razem uwodzicielskiego Coco Mademoiselle L'Eau Privée. Niesamowicie zalotna, okazuje się bardziej zuchwała niż kiedykolwiek wcześniej, grając w grę miłości w samym sercu nocy.


Ceny:

Woda perfumowana 50 ml / 379 zł
Woda perfumowana 100 ml / 535 zł


Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności