CHANEL Collection La Montre Première 2013

Francuski dom mody CHANEL to nie tylko ubrania i kosmetyki. Światowej sławy marka oferuje swoim klientom również niepowtarzalne i stylowe zegarki. Bardzo często mamy do czynienia z modelami istotnie wyrafinowanymi, pełnymi finezji i elegancji. Ale zegarki CHANEL to także nowoczesna technologia. Najnowsze propozycje marki to kolekcja CHANEL La Montre Première 2013, bardzo klasyczna i niezwykle elegancka. Dostępna jest w 14 modelach w trzech podstawowych wersjach – stal, złoto oraz białe złoto, które dodatkowo mogą być zdobione maleńkimi diamentami.Tarcze zegarków znajdziemy o barwie białej, black ceramic, a ponadto biały lub czarny model w połączeniu z diamentami. Dzięki tak dużej możliwości wyboru, każda miłośniczka luksusowej biżuterii może znaleźć zegarek, który najbardziej będzie do niej idealnie pasował.


Design nowych zegarków z kultowej serii Première niewiele różni się od oryginalnej wersji kolekcji z 1987 r. Drobnej modyfikacji uległy jedynie proporcje, a zegarki są teraz nieco węższe niż ich pierwowzór. Dzięki temu kolekcji udało się zachować klasyczny i ceniony przez klientki styl, a dom mody CHANEL udowodnił, że można iść z duchem czasu pozostając jednocześnie wiernym tradycji.

Ceny wahają się od € 3.300 dla małego modelu ze stali szlachetnej do € 200.000 z bransoletką wykonaną z białego złota, zdobionej diamentami.

Zegarek La Montre Première został stworzony w roku 1987 jako pierwszych model przeznaczony dla kobiet marki Chanel, a także jeden z pierwszych w historii zegarków wyprodukowanych przez jakikolwiek dom mody.Jego ośmiokątna tarcza wzorowana została na kształcie korka flakonu legendarnych perfum CHANEL № 5 oraz kształcie paryskiego placu Vendôme. Bransoletka zegarka przypomina natomiast łańcuszek kultowej torebki CHANEL 2.55. Miał symbolizować historyczną wartość domu mody CHANEL.


 


 


 


Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności