CHANEL Collection Libre 2018 - świąteczna kolekcja makijażu

Coroczne kolekcje Libre CHANEL są silnie powiązane ze światem domu mody i prezentują ponadczasowe kody wizualne Mademoiselle Chanel, a następnie interpretowane jako nowoczesne talizmany świątecznej kolekcji. W Collection Libre 2018, Lucia Pica przyjmuje ukochaną ikonę Gabrielle Chanel, jaką jest lew - prawdziwy talizman.


"Wykorzystałam swoje zamiłowanie do tego, co świeci, aby spróbować pogodzić elegancję i modę." - Gabrielle Chanel.

Coroczne kolekcje Libre francuskiej marki CHANEL są zawsze silnie powiązane ze światem domu mody i prezentują ponadczasowe kody wizualne Mademoiselle Chanel, a następnie interpretowane jako nowoczesne talizmany świątecznej kolekcji.

"Koncentrując się na klasycznym symbolu Domu CHANEL i badając wszystkie jego aspekty, jestem  w stanie zainwestować w te istniejące już obrazy i idee, i nadać im świeżą energię i nowego ducha", wyjaśnia Lucia Pica.

W Collection Libre 2018, Lucia Pica przyjmuje ukochaną ikonę Gabrielle Chanel, jaką jest lew - prawdziwy talizman, uchwycenie wielkości i intensywności emocjonalnej w okresie świątecznym.

"Kobieta, która nosi MAXIMALISME DE CHANEL, nie ma boi się pokazać, lubi przyciągać wszystkich wzrok. Dla niej makijaż jest jak akcesorium, ornamentem, który dodaje jej subtelnego wyrazu bez konieczności przyciągania uwagi. Wybiera produkty, które pozwolą stworzyć uderzający kontrast." - mówi Lucia Pica.
Kolekcja Lucii Pica czerpie inspirację z wyrafinowanych złotych odcieni palety lwich kolorów, aby zgłębić coraz bardziej intensywne metaliczne tekstury, a także wzbudzić w nich podziw i pewność siebie. Uchwycenie siły i sprężystości metalu przy jednoczesnym odzwierciedleniu delikatności polerowanych powierzchni i niedoskonałych patyn, MAXIMALISME DE CHANEL  przedstawia niespotykane bieguny światła i blasku. Z założenia efekty są dychotomiczne: złocisty puder z metalicznym połyskiem mieni się z hipnotyzującym połyskiem lśniącego lakieru do paznokci czy płynna linia nieskończenie miedzianej kredki do oczu, która wiruje w pobliżu metalicznej poświaty o bogatym ciemno szmaragdowym odcieniu cieniu do powiek.

Świąteczny duch panuje w całej kolekcji MAXIMALISME DE CHANEL. Limitowane edycje palety do makijaż ust i rozświetlającego pudru do twarzy zostały stworzone z myślą o obdarowywaniu. Puder zdobi wygrawerowany w środku motyw dostojnego lwa. Ozdobny i cenny jak klejnoty w ich biżuterii, ale żywy i odważny, gdy ubiera skórę w nowe metaliczne odcienie Lucii Pica dające pewność kobietom, które czerpią przyjemność z bycia podziwianymi.


Ekskluzywna kreacja

Majestatyczny lew, źródło inspiracji najnowszej kolekcji Libre 2018 został wytłoczony bezpośrednio na produktach. Jego ikoniczny wizerunek zdobi powierzchnię dwóch Ekskluzywnych Kreacji LE LION DE CHANEL pudru rozświetlającego do twarzy oraz czterech opalizujących cieni do powiek OMBRES PREMIÈRE POUDRE.

"Godło lwa, które Gabrielle Chanel tak bardzo ceniła, jest ważne również dla mnie - siła lwa wywołuje odwagę i ekstrawagancje w kobiecie, kto swój styl i wyobraźnie. Poprzez MAXIMALISME DE CHANEL, chciałam stworzyć przesadną, czarującą postawę, odę do pozytywności - coś, co można nosić w bardziej towarzyskich chwilach." - Lucia Pica

Te dwa klejnoty stworzone w limitowanej edycji zapewniają czystość i świeżość skóry, aby ustąpić miejsca linii produktów z metalicznym połyskiem do makijażu ust i paznokci. LE LION DE CHANEL, lekka, półprzezroczysta formula kosmetyku, rozświetla twarz opalizującymi refleksami, kości słoniowej i złota.

Trzecia ekskluzywna kreacja dodaje dodatkowy kontrast metalicznym odcieniom kolekcji MAXIMALISME DE CHANEL. Paleta do makijażu ust LA PALETTE CARACTÈRE to ulubione kolory i tekstury Pica. 5 pomadek: od najjaśniejszej po najbardziej intensywną, zapewniające satynowe, aksamitne i matowe wykończenie. - "Każdy znajdzie coś dla siebie." - mówi - "Czy to ekstrawagancka czerwień, głęboka śliwka czy pomarańcza."

Ostateczny urok przynosi kolejny produkt kolekcji, świetlista, matowa pomadka ROUGE ALLURE VELVET. Limitowana edycja ROUGE ALLURE VELVET tym razem zapożyczyła nazwę od kultowego zapachu N°5 i została umieszczona w czerwonej lakierowanej oprawce.


Kolor

"Kiedy myślisz o metalu, zwykle nie kojarzysz jego koloru. Ale jeśli dobrze się im przyjrzymy, metale również mają kolory. Dlatego ważne było dla mnie skrupulatne zbadanie każdego tonu", mówi Lucia Pica.

Metale związane z lwem i popularne ich wykorzystanie przy produkcji monet miało głęboki wpływ na kolekcję MAXIMALISME DE CHANEL, ale poszukiwania Lucci wybiegły daleko poza złoty połysk medalionów. - "Bardziej urzeka mnie sposób, w jaki światło porusza się po porysowanej powierzchni metalicznej, niż po idealnej lustrzanej powierzchni" - wyjaśnia - "Kiedy weźmiesz pod uwagę te niuanse, trafisz na nieoczekiwany kolor lub efekt."

Takie preferencje Pica skupionej na fascynujących szczegółach zamiast gładkiej doskonałości stały się  źródłem nowatorskiego makijażu oczu. Kontrastujące odcienie OMBRE PREMIÈRE POUDRE nakładane na siebie warstwowo są w stanie stworzyć olśniewające nowe efekty, które spełniają wszelkie oczekiwania. - "Białe złoto Electrum Lamé jest bledsze, bardziej piaszczyste i mniej żółte niż czysty brąz Cuivre Lamé" - wyjaśnia.


Kolekcja

"Metal niemal natychmiast odsłania urzekającą moc, Myślałam nawet, że jeśli kolekcja ma błyszczeć, a następnie lśnić nie wystarczy robić rzeczy w połowie; konieczne było wyjście poza zwykły połysk lub ładne,  błyszczące powierzchnie. to nie jest to, co tworzy metaliczny połysk", mówi Lucia Pica.

Jakość gorącego ciekłego metalu ROUGE COCO GLOSS podnosi jeszcze bardziej temperaturę charakterystyczną dla MAXIMALISME DE CHANEL. Mamy dwie połyskujące opcje metalicznych warg do wyboru: Liquid Bronze, ciepły różowo-platynowy połysk lub Flaming Lips miedziana czerwień. Różowe metalowe akcenty Flaming Lips flirtują z niebezpieczeństwem. A dla jeszcze większej intensywność, ROUGE ALLURE VELVET N ° 5 oferuje mocny, czerwony mat na ustach.

Lakier do paznokci jest ostatecznym przedłużeniem każdego makijażu. W świątecznej kolekcji skupia się na metalicznych teksturach, LE VERNIS LONGUE TENUE jest w punkcie kulminacyjnym. Opulence napotyka złoto-zielony różowy brąz, podczas gdy intensywny czerwony blask należy do Flamboyance i  oznacza wczesne ostrzeżenie. Jego mocna szkarłatna podstawa płonąca przez oscylujące iskierki zawieszone w środku każdej genialnej kropli. Skandaliczny, z pewnością. Ale i niezwykle elegancki.


Cera
CRÉATION EXCLUSIVE
LE LION DE CHANEL

Oczy
CRÉATION EXCLUSIVE
OMBRE PREMIÈRE POUDRE

Electrum Lamé
Noir Lamé
Cuivre Lamé
Vert Lamé

LE CRAYON KHÔL
Noir

LE CRAYON YEUX
Brun-Cuivré

Usta
CRÉATION EXCLUSIVE
LA PALETTE CARACTÈRE

CRÉATION EXCLUSIVE
ROUGE ALLURE VELVET N° 5

ROUGE COCO GLOSS
Liquid Bronze
Flaming Lips

Paznokcie
LE VERNIS

Opulence
FlamboyanceAutor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności