CHANEL Hydra Beauty Micro Sérum - moc nawilżania w nowym serum

Badania wykazały, iż kobiety są bardzo wymagające, chcą jeszcze więcej blasku, świeżości, lekkości, komfortu i dobrego samopoczucia niż oferowano im do tej pory. Marzą o produktach do pielęgnacji skóry o niezwykłej mocy nawilżania. CHANEL spełnia ich życzenie wprowadzając nowy produkt do linii CHANEL Hydra Beauty - Hydra Beauty Micro Sérum.Dziedzictwo Mademoiselle nie pozostawia miejsca na wątpliwości... W CHANEL wszystko co jest tworzone to z myślą o kobietach i ich szczególnej, wyjątkowej urodzie. Vision of Beauty, CHANEL przeprowadziło wyjątkowe badania i poprowadziło seminaria dla kobiet na całym świecie, aby zrozumieć ich oczekiwania, pragnienia i poznać ich rytuały.

Co mówią nam te badania?

Badania wykazały, iż kobiety są bardzo wymagające, chcą jeszcze więcej blasku, świeżości, lekkości, komfortu i dobrego samopoczucia niż oferowano im do tej pory.
Marzą o produktach do pielęgnacji skóry o niezwykłej mocy nawilżania. CHANEL spełnia ich życzenie wprowadzając nowy produkt do linii CHANEL Hydra Beauty - Hydra Beauty Micro Sérum.

CHANEL Hydra Beauty to nawilżająca linia do pielęgnacji skóry. Kosmetyki z tej serii pobudzają i chronią procesy cyrkulacji wody, uzupełniają jej zasoby w głębi skóry i koncentrują się na dwóch fundamentalnych potrzebach: nawilżeniu i ochronie.


Odkrywcza nauka

Dział Badań CHANEL dzięki kompleksowemu i integracyjnemu podejściu do nauki oraz wielozadaniowemu zespołowi ekspertów zebrał dane ze wszystkich horyzontów wiedzy i ponowił badania nad udoskonaleniem serii CHANEL Hydra Beauty stwierdzając przy tym, iż innowacja jest drugą naturą. A natura jest niewyczerpanym źródłem inspiracji.
W trakcie tych badan zespół CHANEL odkrył naukę Microfluidics - mechanizm płynów w skali mikrometrycznej - spotkał się przy tym z najbardziej prestiżowymi ekspertami w tej dziedzinie.

Po raz pierwszy połączyli siły, aby opracować ważną kosmetyczną innowację i zapoczątkować nową generację kosmetyków nawilżający do pielęgnacji skóry z unikalną strukturą o wysokiej wydajność w zakresie nawodnienia, blasku i ochrony.

Z Hydra Beauty Micro Sérum, CHANEL ogłasza "hydro-rewolucję" wprowadzając pierwszy microfluidics serum z mikro kropelkami Kamelii, bezpiecznika do ciągłego nawilżenia skóry i efektu intensywnego wypełniania.


Krople świeżości

Prawdziwy wyczyn technologiczny, Microfluidics pozwolił na opracowanie bezprecedensowej tekstury o wodnistym odczucie. Tekstury ze specyficzną zdolnością do
"transformacji", już za pierwszym dotykiem skóry. W pierwszym kontakcie ze skorą podobnie, jak w przypadku wody korzystne fale wypełniają naskórek, odświeżają, wygładzają i uzupełniają go. Następnie, Camellia Alba OFA* i jej mikro-kropelki zostaje rozproszona. Niczym jedwab na skórze, pozostawia natychmiastowe uczucie komfortu i nawilżenia.

* Aktywny składnik OleoFractioned


Niesamowita sensacja

Jeśli chodzi o nawilżenie, to najbardziej wymagającymi kobietami na świecie są japońskie kobiety, które mają bardzo bogate słownictwo, aby opisać swoje spostrzeżenia na tym polu. Dla nich, wysokiej jakości produktami do pielęgnacji skóry są kosmetyki nawilżające, który nie tylko sprawiają, że skóra natychmiast staje się miękka, widocznie wygładzona, ale również odpowiadają na bardzo precyzyjne i dogłębne kryteria wyrażające ideę "moistureinfused skin".

• Shimikomu oznacza, że produkt jest całkowicie wchłaniany.
• Tsuya Ga Deru oddaje blask dostarczony przez wodę.
• Motchiri wskazuje wrażenie, że skóra jest głęboko nawilżona, jędrna i elastyczna.
• Uruoi Nie Jizoku-Sei odnosi się do trwałej jakości nawodnienie lub jego trwałości w czasie.


Nauka Microfluidics

Microfluidics jest bardzo młodą  nauką. To nowe pole badan, które zostało ujawnione po raz pierwszy w 1960 roku, a rozwijać się zaczęło dopiero trzydzieści lat później. na Uniwersytecie w Harvardzie. Microfluidics teraz ma wiele zastosowań w biologii, chemii precyzyjnej, medycynie, przemyśle farmaceutycznym,elektronice i informatyce. Reprezentowanie prawdziwej technologicznej rewolucja w dziedzinie kosmetyki, Microfluidics sprawia,że możliwe jest tworzenie kropelek składników czynnych w sercu formuły o niespotykanej strukturze i skuteczności.


Udostępnienie umiejętności

Dział Badań CHANEL wierny swoim koncepcjom podczas badan podejmuje wiele partnerstw z zespołami uniwersyteckimi, ośrodkami badawczymi i przemysłowymi całym świecie.

Aby stworzyć nowe serum Dział Badań CHANEL skontaktował się firmą, ekspertem na polu Microfluidics. Razem połączyli swoje talenty do utworzenia specjalnego procesu wytwarzania o bezprecedensowej formule.

• Krople zawierają nowe rozpuszczalne w tłuszczach aktywne składniki Camellia Alba OFA *.
• Faza kontynuująca zawiera rozpuszczalne w wodzie aktywne składniki, gwiazdy linii Hydra Beauty.


Camellia Alba PFA ** i Blue Ginger PFA **

** Aktywny składnik OleoFractioned.
** Proces aktywnych  składników PolyFractioning.
Specjalny proces opracowany przez Chanel pozwalający na tworzenie ultraczystych składników.


Nowe źródło piękna

Korzystając z innowacyjnej technologii Microfluidics, CHANEL zaprasza na spotkanie z nawilżającym serum Hydra Beauty Micro Sérum.

W centrum jego formuły znalazły się dwie wspaniale rośliny podkreślające jego działanie:
- Camelia, Camelia Japonica alba plena ulubiony kwiat Mademoiselle Chanel, który otrzymywała od swojej miłości Boya Capela i który wielokrotnie zdobił jej kreacje. To symbol elegancji i wytrwałości. Zapewnia skórze długotrwałe nawilżenie. Dzięki obserwacji aksamitnych, delikatnych w dotyku i jednocześnie trwałych, mimo zmiennych warunków atmosferycznych, płatków kamelii Dział Badań CHANEL poznał jej sekret.
- Blue Ginger - Niebieski imbir z Madagaskaru: doskonale wspomaga autoochronne procesy zachodzące w komórkach oraz dba o odpowiednie nawilżenie skóry, chroniąc ją przed zewnętrznym i wewnętrznym stresem. Niebieski imbir jest strażnikiem wody.

Te dwa botaniczne skarby Camelia Japonica i Blue Ginger doprowadziły Dział Badań CHANEL do dwóch aktywnych składników - Camellia Alba PFA oraz Blue Ginger PFA - gwiazd linii Hydra Beauty.


Camellia Alba PFA - stałe nawadnianie

Camellia Alba PFA pomaga przywrócić i utrzymać rezerwy wody, działa jednocześnie na trzy naturalne mechanizmy nawilżenia poprzez PPARs (Peroxisome Proliferator Activated Receptors). Te kluczowe proteiny stymulują syntezę:
- filagriny – bierze ona udział w produkcji NMF ;
- lorykryny oraz inwolukryny – protein niezbędnych dla błony komórkowej;
- lipidów (kwasów tłuszczowych, cholesterolu, ceramidów), które tworzą spoiwo międzykomórkowe.

Wewnątrz, naskórek jest optymalnie nawilżony a komórki pławią się w kąpieli młodości.
Na zewnątrz, bariera skóry jest udoskonalona; wilgoć nie wydostaje się poza nią tak szybko jak poprzednio.
Skóra wygląda zdrowiej, delikatniej, jest promienna i bardziej odporna. Jest wspaniale ożywiona.


Blue Ginger PFA - agent bezpieczeństwa

Blue Ginger PFA jest bardzo stabilnym, "antyoksydacyjnym parasolem". Gwarantuje kompleksową ochronę komórek przed różnymi rodzajami stresu oksydacyjnego oraz nitrozacyjnego.
- Natychmiastowa obrona poprzez blokowanie wolnych rodników oraz ich neutralizację przez stymulowanie działalności SOD (superoxide dismutase)
- Ciągła ochrona poprzez stymulację HO-1 (herme oxygenase 1), enzymu, który zarządza homeostazą komórkową.

Niezależnie od przyczyny ataku, ten zintegrowany system obronny antycypuje stres komórki, aby lepiej go kontrolować. Automatycznie włącza program ochronny skóry, dzięki któremu pozostaje ona "wolna od stresu" dzień po dniu, bez względu na otoczenie. Stresy oksydacyjny i nitrozacyjny są błyskawicznie unieszkodliwianie, zanim będą w stanie wyrządzić jakąś szkodę lub obniżyć zasoby wody w skórze. Skóra jest doskonale chroniona i nawilżona.

W linii Hydra Beauty od samego początku Kamelia skrywała wiele tajemnic, zwłaszcza bogactwo jej polifenoli. Nowy skarb: Camellia Alba OFA, opracowany z najwyższym
szacunkiem dla natury, bardzo skoncentrowany i  dobrze przyswajalny.


Camellia Alba OFA - aktywna ochrona z efektem plumping

Camellia Alba OFA jest naturalnym składnikiem aktywnym, który aktywuje kluczowy enzym DNAse1L2 stymulujący transformacje keratynocytów w korneocytach, jak również zajmuje się produkcją keratyny. W ten sposób wzmacnia barierę ochronną skóry, spowalnia parowanie wody i blokuje zewnętrzne ataki, podczas przywracania objętości korneocytów. Wzbogacona w wilgoć skóra jest intensywnie wypełniona. To jest "napompowana" od wewnątrz.

Łącząc nawilżenie i ochronę Hydra Beauty Micro Sérum odpowiada na podstawowe potrzeby skóry. Otaczając skórę jedwabistą pieszczotą, przywraca jej blask i oryginalną świeżość.
Dzień po dniu, skóra odzyskuje piękno w zupełnej ciszy.
Tak po prostu czuje się dobrze.

Hydra Beauty Micro Sérum to ultra nawilżający produkt CHANEL do codziennej pielęgnacji skóry, pozwalający chronić skórę kobiety na całym świecie.
Zastosuj Hydra Beauty Micro Sérum rano i / lub wieczorem na oczyszczoną, suchą skórę przed zastosowaniem innych kosmetyków z linii Hydra Beauty do codziennej pielęgnacji.


Cena: 386 PLN / 30 mlAutor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności