CHANEL J12 Moonphase Collection - kolekcja zegarków

Francuski dom mody CHANEL to nie tylko ubrania i kosmetyki. Światowej sławy marka oferuje swoim klientom również niepowtarzalne i stylowe zegarki. Bardzo często mamy do czynienia z modelami istotnie wyrafinowanymi, pełnymi finezji i elegancji. Ale zegarki CHANEL to także nowoczesna technologia. Najnowsza propozycja marki to CHANEL J12 Moonphase Collection nawiązująca do fascynacji Mademoiselle Chanel gwiazdami. Kultowy model CHANEL J12 został wzbogacony o kalendarz księżycowy, który informuje o czterech fazach księżyca,jak: nów, pełnia, pierwsza i ostatnia kwadra. Aby podkreślić wyjątkowość modelu CHANEL J12 Moonphase, fazy księżyca prezentowane są na stylowej tarczy wykonanej z granatowego, połyskującego niczym gwiaździste niebo w lecie awenturynu.


Kolekcja J12 Moonphase swym najnowszym modelem otwiera nowy rozdział w historii domu mody CHANEL. Sześć eleganckich modeli łączących w sobie techniczną doskonałość i wyrafinowane wzornictwo wykonanych jest w białej i czarnej ceramice high-tech w wersji minimalistycznej z tarczą o satynowym wykończeniu lub giloszowym zdobionym 63 diamentami. Ekskluzywne modele zaprezentowane są w dwóch limitowanych wersjach, wykonane 16 karatowego białego złota i titan-ceramik z tarczami wysadzanymi 554 diamentami - dostępnych jest ich tylko 12 sztuk oraz z czystego 16 karatowego złota z 696 diamentami - dostępnych jest 5 sztuk. Czasomierze dopełniają wspomniane kalendarze księżycowe, proste wskazówki oraz dyskretne logo marki.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności