CHANEL - kolekcja Haute Couture wiosna-lato 2018

W ramach pokazów Paris Haute Couture Fashion Week na sezon wiosna-lato 2018, Karl Lagerfeld zaprezentował kolekcję Haute Couture domu mody CHANEL. Dom mody CHANEL pod wodzą Karla Lagerfelda jest jednym z najważniejszych domów modowy na świecie. Firma jest wciąż na absolutnym topie, co udowodnił ich ostatni pokaz Haute Couture, który odbył się tradycyjnie we wspaniałych wnętrzach paryskiego Grand Palais, a na potrzeby pokazu zamieniły się we francuski różany ogród z fontanną, piaszczystymi ścieżkami i pergolami.


"Haute Couture to najwyższy luksus, to perfekcja z wyjątkową osobowością, która ma związek z cierpliwością i współczesnością, a Haute Couture jest maksymalnym symbolem wyrafinowania i piękna rzemieślnika." - Karl Lagerfeld.

Motto jakie przyświecało najnowszej prezentacji to "My chcemy piękna!" - bo jak sam Karl Lagerfeld powiedział - "Potrzeba wiele piękna by przetrwać w świecie tak pełnym brzydoty". I co do tego trudno się nie zgodzić. Dyrektor kreatywny CHALEL nie miał z tym problemu. Modelki spacerowały po wybiegu przypominającym ogrodowe ścieżki wysypane piaskiem prezentując projekty w różnych odcieniach różu zdobione tiulem i koronką. Oczywiście nie zabrakło również słynnego tweedu CHANEL ale tym razem w lżejszym wydaniu. Klasyczny tweed reprezentowały różnej długości płaszcze i kostiumy,  natomiast tiul, szyfon, piękne zdobienia to przede wszystkim suknie wieczorowe -niepowtarzalne i eleganckie.

Jednak na największą uwagę zasługuje kreacja zamykająca pokaz mody. Tym  razem suknia ślubna została zastąpiona ślubnym garniturem. Białe spodnie zestawiono z kamizelką i muszką. Spektakularny komplet wieńczył długi tren.

Nie zapomnijmy jednak, że CHANEL i Karl to przede wszystkim imperium stylu i designu, kwintesencja mody, kobiecości i elegancji. Chociaż nigdy nie można spodziewać się ogromnych innowacji po pokazach CHANEL, to zawsze są one wielkim show, a kreacje to prawdziwe dzieła sztuki. Misternie wykonane z najlepszych tkanin na świecie są zwyczajnie tym, czego pragnie każda kobieta. Po prostu - kwintesencja stylu CHANEL Haute Couture.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności