CHANEL - kolekcja Ready-to-Wear na wiosnę i lato 2023

Kokardki, boa, buty z kryształu górskiego, dzianina dziana jak łuski, biała marynarka z cekinami, zdekonstruowane nadruki, pastelowe tweedy; złota sukienka w aksamitną pannę, czarna sukienka z rozcięciem po bokach, spływająca na ciało; z koronki, jak kwiat lub z lekkiego szyfonu: kolekcja Chanel wiosna-lato 2023 Ready-to-Wear to kolaż.


Pełen narracji film Alaina Resnaisa Ostatni rok w Marienbadzie (1961) to artystyczna rewolucja napędzana wyrafinowanym urokiem, który Gabrielle Chanel rozwinęła wokół kluczowej dla niej idei swobody poruszania się.

"Filmy, które widzieliśmy, te, które nas opętały i te, które sami sobie wymyślamy, Marienbad, Nouvelle Vague, urok według Gabrielle Chanel, Karl, noc, pióra, cekiny, obcasy: lubię, gdy się miesza" - zauważa Virginie Viard.

Wyobrażony przez Virginie Viard jako swobodny spacer po fragmentach, odsłania wyimaginowany świat skonfrontowany z samym sobą, oferując wariacje na temat uroku. Kristen Stewart jest jej najwierniejszym wcieleniem.

"Nieważne, czy to ona, czy inne kobiety, które ubieram, i tak muszę czuć, że im się podobają te ubrania. Ale z ludzi wokół mnie jest najbliżej Gabrielle Chanel, przynajmniej mojego wyobrażenia o niej. Rozumie CHANEL, jej ubrania. A wraz z nią staje się jeszcze bardziej nowoczesna. Ta kolekcja to także ona."

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES