Chanel - kolekcja wiosna-lato 2013

Pokaz domu mody Chanel na paryskim Fashion Week to niezmiennie od wielu lat niezwykłe wydarzenie. Tym razem paryski wybieg pokryły panele słoneczne, a na środku ustawiono gigantyczne turbiny wiatrowe. Kolekcja to elegancja w wielu odsłonach, perfekcyjne krawiectwo oraz kunszt Lagerfelda to kwintesencja stylu Chanel. To także synonim dobrego smaku i paryskiego szyku, który charakteryzuje markę.


Nadchodzącej wiosny i lata Chanel zapowiada się wyjątkowo elegancko. Widoczne jest to szczególnie w luźnych sukienkach, mocno architektonicznych fasonach żakietów, spódnic, spodni z podwyższonym stanem czy sukienek tub. Na wyjątkową uwagę zasługują perły - zgodnie z stylem Coco - pojawiające się na sukienkach i żakietach w postaci ozdobnych siatek, zdobiły również paski, zastępowały guziki, tworzyły wspaniałą biżuterię, a także wkomponowane były we fryzury. Poza perłami powtarzającym sie elementem były wiatraki, ktore tworzyly rownież scenerię pokazu. Moglismy je ogladać jako aplikacje na sweterkach, a miniaturki wiatraczków wykonane z tiulu zdobiły zwiewne, czarne sukienki.

Kolorami dominującymi w kolekcji było nieśmiertelne połączenie czerni i bieli oraz cala paleta kolorów, od pudrowego różu, przez kobalt, zieleń, fiolet i czerwień. Największą sensacją pokazu kolekcji Chanel była plażowa torebka, przypominająca dwa hula hop połączone ze sobą materiałem, ma również swoje wersje mini.

"To typowo plażowa torebka." - wyjaśnia Karl Lagerfeld. "Idąc na plażę, potrzebujesz dużo miejsca na ręcznik, a podczas plażowania torebkę możesz wetknąć w piasek i potraktować ją jak wieszak." - dodaje.

Zaproszeni goście długo oklaskiwali najnowsze projekty mistrza Lagerfelda. Na pokaz przybyły gwiazdy ekranu, styliści i kultowe francuskie modelki. Goście ubrani byli w stroje lub akcesoria z najnowszych z kolekcji Chanel.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności