CHANEL - kolekcja wiosna-lato 2016

Pokaz domu mody CHANEL na paryskim Fashion Week to niezmiennie od wielu lat niezwykłe wydarzenie. Po raz kolejny Karl Lagerfeld zaprezentował swoją najnowszą kolekcję w Grand Palais w Paryżu. Co sezon sala, na której odbywał się pokaz została przemieniana w dość oryginalne miejsca idealnie komponujące się z tematem kolekcji. Po proteście modelek na gwarnej ulicy "Boulevard Chanel" wiosna-lato 2015 czy eleganckiej restauracji, a dokładnie, tradycyjnej francuskiej brasserie o uroczej nazwie "Brasserie Gabrielle" przyszedł czas na kolejną rewolucję.


Ty razem prezentacja kolekcji wiosna-lato 2016 odbyła się w terminalu linii lotniczych Chanel. Jednak pokaz mody Chanel to nie tylko sceneria, to przede wszystkim projekty autorstwa mistrza Karla Lagerfelda. W nadchodzącym sezonie Lagerfeld proponuje swoim klientkom sylwetki w graficzne wzory, kratę oraz paski – wszystko w mocnych, nasyconych barwach. Zestawy z pojawiającymi się już od jakiegoś czasu spódnicami nałożonymi na spodnie, przemieszane zostały z nową, bardzo kolorową interpretacją chanelowskich klasyków. W kolekcji ponownie wykorzystany został jeans oraz kwiatowy print.

Jednak tym razem najważniejsze były akcesoria – zestawy toreb podróżnych, walizki na kółkach, kapelusze, wielkie przypominające gogle lustrzanki oraz czapki z daszkiem. Oczywiście, na wybiegu pojawiły się także nowe modele torebek-metaliczne kuferki, okrągłe torebki na grubym pasku oraz puzderka na łańcuszku przypominające malutkie walizki na kółkach.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności