CHANEL Le Rouge Crayon De Couleur - nowa kolekcja kredek do ust

Pomadka do ust jest czymś znacznie więcej niż elementem rytuału piękna. Podkreśla osobowość, charakter, postawę. Jest niezbędnym akcesorium każdej kobiety. Jednym tylko gestem nasze usta ubieramy w aksamitne, satynowe bądź lśniące odcienie, które nie tylko odmienią nasz wygląd, ale dodadzą nam uroku, elegancji i kokieterii. CHANEL przygotowało dla wielbicielek marki nową "szminkę" w postaci kredki LE ROUGE CRAYON DE COULEUR. Błyszcząca, lekka, intensywnie nasycona kolorem, nie tylko szminka, ale też konturówka w jednym.


Kolor to sztuka, ale także gra. Gra z jedynie regułą: rewolucyjne zasady.

Reguła #1
Pomaluj swoje usta

Dla wszystkich kobiet, które akceptują wyzwanie koloru, LE ROUGE CRAYON DE COULEUR oferuje największe pole gry bez ograniczeń: gra, którą wygrasz za każdym razem.
To zabawa i przyjazne podróżowanie dla użytkownika, rozwija jego kolor, aby podkreślić reguły uśmiechu. Przetasowanie kart i rozdanie w intensywnych, wibrujących kolorach, które pasują do każdego, odtłuszczona tekstura zawsze jest fair play. Intensywne, satynowe wykończenie pozostaje bez zarzutu przez wiele godzin.


Reguła #2
Twist & zastosowanie

Eleganckie, czarne opakowanie i bogaty format LE ROUGE CRAYON DE COULEUR jest objawieniem piękna. Elegancki i zawsze gotowy do użycia, wślizguje się idealnie do każdej torebki, aby w potrzebie odsłonić kolor. Miękka i jedwabista konsystencję. Gładko prześlizguje się po ustach, delikatnie rozpływa i dosłownie w nie wtapia. Zastosowanie jest instynktowne i łatwe, a stosowanie makijażu jest dziecinnie proste.


Reguła #3
Zdobyte punkty

Komfort, utrzymanie i jednolite wykończenie. Jej formuła jest zadziwiająca zmysłowa! Miękkie i doskonale gładkie wargi ubierają się w olśniewającym kolorze na około 4 godziny.
Gra zaczyna się, gdy tylko kolor zostanie stosowany: usta wydają się o 48% gładsze I czujemy się o bardziej komfortowo o 42%. * Usta pozostają gładkie i przyjemne.


Reguła #4
Wygrać za każdym razem

LE ROUGE CRAYON DE COULEUR znajdziemy w 12 intensywnych odcieniach o satynowym wykończeniu.
12 pop odcieni wypróbuj bez wahania, ponieważ wygrywasz za każdym razem!


CHANEL LE ROUGE CRAYON DE COULEUR - kolekcja:

N°1 Nude
N°2 Rose Violine
N°3 Rose Clair
N°4 Rouge Corail
N°5 Rouge
N°6 Framboise
N°7 Fuchsia
N°8 Cassis
N°9 Beige Rosé
N°10 Bois de Rose
N°11 Tangerine
N°12 CarminAutor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności