CHANEL N°5 L'Eau New Campaign Holiday 2019 - magia świąt od Chanel

CHANEL wraz Jean-Paul Goude zaprasza do świętowania magii sezonu świątecznego. Lojalny współpracownik Domu od prawie trzydziestu lat, zanurza nas w artystycznym świecie pełnym radości i dotyku fantazji, w którym występuje Lily-Rose Depp, ambasadorka CHANEL i twarz zapachu N°5 L'Eau. Film przekazuje poezję, magię, radość i niespodziankę wszystko to co symbolizuje święta Bożego Narodzenia. Dzieło Jean-Paula Goude'a łączy humor i magię połączoną z niecodziennym stylem. Wybór jego twórczego świata pełnego ponadczasowego, dziecięcego cudu był oczywistym wyborem.


"Uwielbiam grać postać stworzoną przez Jean-Paula. Radość i zdumienie przypomniały mi, jak się czułem jako mała dziewczynka, rano w Boże Narodzenie" - wspomina Lily-Rose Depp.

Ubrana w małą sukienkę, rękawiczki bez palców i czerwone buty, włosy obcięte w stylu lat czterdziestych i schowane pod białym beretem, Lily-Rose Depp emanuje świeżym, młodzieńczym urokiem. - "Dla mnie Lily-Rose ucieleśnia świeżość i żywotność młodej dziewczyny, zmieszaną z dojrzałością wytrawnej aktorki" - wyjaśnia Jean-Paul Goude. Młoda aktorka, siedząca na gigantycznej butelce zapachowej, wpatruje się w wielki śnieżny glob, niczym wróżka, która określa przyszłość. "Rozumiem, rozumiem..." Wśród stosu prezentów odkrywa swój szczęśliwy numer, nr 5, wraz ze swoim ulubionym zapachem, N°5 L'Eau. Lily-Rose Depp tańczy z dziecinną radością w wirującym śniegu; nagle atmosfera zamienia się w broadway'owski musical ożywiany przez ultranowoczesnego ducha młodej kobiety. - "Gra w tym dziwacznym stylu z zachowaniem zasad gry - w tym przypadku okresu bożonarodzeniowego - jest jednym z jego wielu talentów" - kontynuuje Thomas du Pré de Saint Maur. - "W tym filmie chcieliśmy, aby doświadczona aktorka odegrała czysto komercyjny przekaz w naturalny i spontaniczny sposób, co Lily-Rose osiągnęła znakomicie" - dodaje Jean-Paul Goude. Komplement, który powraca Lily-Rose Depp: "Każde doświadczenie z Jeanem-Paulem Goude to nowa przygoda, napędzana jego ogromną i niewiarygodną kreatywnością. Dzięki Jean-Paul tworzymy postacie i dobrze się z nimi bawimy."

Więzy między CHANEL i Jean-Paul Goude są wplecione w każdy element wystroju i najmniejszy szczegół. Ponadwymiarowa butelka zapachowa jest kluczową cechą kampanii reklamowych CHANEL, ale jest również częścią kreatywnego podpisu reżysera: artysta specjalnie dla filmu stworzył butelkę o wysokości trzech metrów, a także gigantyczne podwójne C w tle, aby wzmocnić magię jego historii bez konieczności używania efektów specjalnych. Jedną z ulubionych technik Jeana-Paula Goude'a jest rozszerzanie rzeczywistości w przeciwieństwie do wirtualności w celu stworzenia wzmocnionego poczucia magii.

Podczas gdy akcenty czerwieni w akcesoriach Lily-Rose Depp i nazwa CHANEL przypominają żywe kolory Jean-Paula Goude, są one również ukłonem w długoletniej tradycji CHANEL polegającej na wprowadzaniu tego odcienia do kultowych kampanii zapachowych...  hołd dla "koloru życia, koloru krwi" w słowach Gabrielle Chanel, a także dla kobiecości, pasji i śmiałości ucieleśnionych przez Lily-Rose Depp.

Dzięki nowej kampanii, która rozpoczęła się 1 listopada 2019 r., CHANEL stworzył idealny i czarujący świat, idealne miejsce na świętowanie jednej z najpiękniejszych i najbardziej świątecznych chwil w roku.

#CHANELHoliday


Źródło filmu: serwis prasowy ChanelAutor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności