CHANEL - pokaz kolekcji jesień-zima 2018/19

Pokaz domu mody CHANEL na paryskim Fashion Week to niezmiennie od wielu lat niezwykłe wydarzenie. Po raz kolejny Karl Lagerfeld zaprezentował swoją najnowszą kolekcję w Grand Palais w Paryżu. Co sezon sala, na której odbywał się pokaz została przemieniana w dość oryginalne miejsca idealnie komponujące się z tematem kolekcji. Po proteście modelek na gwarnej ulicy "Boulevard Chanel" wiosna-lato 2015, eleganckiej restauracji, a dokładnie, tradycyjnej francuskiej brasserie o uroczej nazwie "Brasserie Gabrielle", terminalu linii lotniczych Chanel na sezon wiosna-lato 2016, scenerii żywo przypominającej butik Mademoiselle przy ulicy Cambon, gdzie do dziś mieści się firma przyszedł czas na kolejną rewolucję czy ostatni wiosna-lato 2018 gdzie Karl Lagerfeld umiejscowił w Grand Palais... wodospad i przeniósł do hali także całą florę.


Tym razem na prezentację kolekcji CHANEL jesień-zima 2018/19 Karl Lagerfeld zabiera nas w podróż po tajemniczym lesie. Wspaniała sceneria to przede wszystkim smukłe drzewa pozbawione liści, które wspaniale komponowały się błękitem nieba ocieplonym łagodnym słońcem. Modelki spacerowały po wybiegu, który szczelnie pokryty został liśćmi, mchem i gałęziami.

Jednak pokaz mody CHANEL to nie tylko sceneria, to przede wszystkim projekty autorstwa mistrza Karla Lagerfelda skupiające się na gamie jesiennych kolorów. Obok klasyki w postaci bieli i czerni dominowała paleta rdzawych odcień, czerwieni, pomarańczu wzbogacone o zielenie.

W najnowszej kolekcji Karla Lagerfelda nie zabrakło wariacji na temat "chanelowskich" żakietów czy tweedów,. Charakterystyczny dla domu mody Chanel tweed pojawił się w postaci dwurzędowych płaszczy z bufiastymi rękawami czy żakietów zestawionych z długimi lub krótkimi spódnicami. Nie zabrakło rowniez dzianinowych sukienek zestawionych z futrzanymi kurtkami, żakardowych płaszczy, marynarek i spódnic czy puchowych kurtek.

Na wieczór Karl przygotował eleganckie czarne sukienki wykonane z misternej koronki bądź zwiewnych tiulu i organzy. Wieczorowe kreacje połączono z długimi rękawiczkami.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności