Christian Dior - kolekcja damska jesień-zima 2012/13

Kolekcja Christiana Diora na sezon jesień-zima 2012/13 to talia osy, płaszcze z secesyjnymi nadrukami, mroczny romantyzm – tak w skrócie można byłoby opisać kolekcję zaprojektowaną przez Billa Gayttena.

W kolekcji znajdziemy eleganckie mini żakiety, proste, wąskie spódnice za kolano albo przeciwnie, szerokie i rozkloszowane, które nawiązują do projektów Christiana Diora z lat 40. Hitem są haftowane płaszcze oraz bluzki o kroju kimona. Wszystko w odcieniach burgunda, brudnych pasteli, grafitu i koloru wina. Kolekcja została stworzona z delikatnych, szlachetnych tkanin m.in. satyny, szyfonu, jedwabiu i tiulu.

Tak o kolekcji napisała guru dziennikarstwa modowego Suzy Menkes w „International Herald Tribune” - „To była bezbłędna kolekcja. Hafty to krawiecki majstersztyk. Wykonanie bez zarzutu. I ta lekkość, dzięki której projekty zostały pozbawione ciężaru historii”.


Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności