Classique i Le Male Jean Paul Gaultier - nowa kampania reklamowa "On the Docks"

"On the Docks" to nowy film reklamowy w reżyserii Johnnego Greena promujący kultowe zapachy Classique i Le Male Jean Paul Gaultier. Włosko-niemiecki model Jarrod Scott i holenderska topmodelka Rianne Ten Haken odgrywają w nim romantyczne pojednanie stęsknionych kochanków. Tłem filmu są malownicze doki portowe w Barcelonie. Marynarz Le Male taranuje statkiem ulice hiszpańskiego miasta, podczas gdy kobieta Le Classique oczekuje jego przyjazdu w przepięknym apartamencie.


"Mężczyzna powinien mieć kontrolę." - uważa Jarrod Scott. "Osobiście wolę być uwodzicielem, jestem dominującą osobą." - wyznaje.

Jean Paul Gaultier: - "W filmie On The Docks nie próbowałem stworzyć nowego oblicza męskości, tylko podkreślić wyjątkowość  marynarza Le Male. Za sprawą swoich tatuaży, uosabia niegrzecznego chłopca, do którego mam słabość: gigolo z kochankami w każdym porcie. Z kolei Le Classique to esencja kobiecości! Muza Le Classique jest jak femme fatale, którą chciałaby być każda kobieta."

Według Rianne Ten Haken "Pożądanie to tajemnicze uczucie, które trudno wyjaśnić, nie wiesz czemu tego pragniesz i dlaczego aż tak bardzo."


Ścieżką dźwiękową filmu jest dzieło Casta Diva z opery Norma Belliniego.

"Inspirujący głos kobiecy kontrastuje z obrazem statku łamiącego betonowe nadbrzeże portu i ulice miasta." - powiedział Chris Garbutt, dyrektor ds. kreatywnych paryskiej agencji reklamowej Ogilvy i Mather, która zrealizowała film. "Ten utwór dodaje obrazu poetyki." - dodaje.


Zapachy Jean Paul Gaultier Le Classique i Le Male dostępne w perfumeriach w całej Polsce.


Ceny:
Classique, woda toaletowa 20 ml / 148 PLN
Classique, woda toaletowa 50 ml / 284 PLN
Classique, woda toaletowa 100 ml / 409 PLN
Classique, woda perfumowana 50 ml / 323 PLN

Le Male, woda toaletowa 75 ml / 237 PLN
Le Male, woda toaletowa 125 ml / 335 PLN
Le Male, woda po goleniu 125 ml / 237 PLN
Le Male, dezodorant w sztyfcie 75g / 112 PLN
Le Male, dezodorant w spreju 150 ml / 120 PLNAutor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności