Daria Strokous w kampanii Secret Garden Versailles 3 by Dior 2014/15

Własnie pojawiła się nowa kampania francuskiego domu mody Dior "Secret Garden Versailles 3" na sezon 2014/15. Jest ona kontynuacją kampanii o tej samej nazwie z sezonu jesień-zima 2012/13, która odbyła się w wersalskim ogrodzie i pałacu - w lustrzanej galerii "La Galeries Des Glaces" oraz kampanii jesień-zima 2013/14, w której autorzy kampanii zabrali nas do tajemniczego i nieco mrocznego lasu w okolicach niewielkiego zamku Petit Trianon.


Dyrektor kreatywny marki, Raf Simons i w tym roku powraca do wyjątkowego dla francuskiego domu miejsca, aby kontynuować opowieść "Dior Secret Garden". Autorami baśniowej kampanii Dior Secret Garden jest wspaniały duet fotografów Inez van Lamsweerde i Vinoodh Matadin. W trzeciej odsłonie po raz kolejny zobaczymy rosyjską modelkę Darię Strokous, która tym razem pojawiła się w towarzystwie modelek Fei Fei Sun oraz Katlin Aas.

Inspiracją kampanii był znany obraz najsłynniejszego włoskiego malarza renesansu Rafaela Santiego "Trzy Gracje", tylko zamiast nagich kobiet możemy podziwiać piękne modelki w projektach z kolekcji jesień-zima 2014/15. Modelki przechadzają się po pięknych wnętrzach pałacowych i ogrodach Wersalu idealnie komponujących się z ekskluzywnym charakterem marki w rytm przeboju grupy Depeche Mode - "Strange Love".
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności